KrásaKrása a módaNehty

Nádherné nehty pro teplý říjen a listopad: 5 tipů roku 2023

Nádherné nehty pro teplý říjen a listopad: 5 tipů roku 2023

Tipy na nehtový styling pro měsíc říjen a listopad jsou konečně tady! I když nedáte dopustit na pastelové a hravé letní kombinace, je nejvyšší čas na výměnu za podzimní paletu. Od tlumených tónů přes výrazné teplé odstíny až po tmavé variace, to vše přináší náš výběr pěti manikúr pro podzim 2023.

Nejen pro výjimečné chvíle: Chromová záplava

Chromové nehty jsou vůdčím trendem letošní sezóny, což bylo vidět nejen na přehlídkových molech. Třpytky zkrátka vypadají skvěle na každé ruce, jakékoliv délce i tvaru nehtu. Chromový lak se svým svátečním třpytem perfektně hodí pro mimořádné události, ale dokáže povznést i každodenní rutinu. Jemnou, avšak velmi působivou kreací je chromová francouzská manikúra od Toma Bachika pro Margot Robbie. Jedná se o lesklé transparentní plochy a chromově zlaté konce.

Klasika, která neomrzí: Červená na všechny způsoby

Oblíbené červené nehty se letos opět vrací do módy. Ať už se jedná o klasiku v tmavých odstínech, nebo zářivou a lesklou inovaci. Konzervativní dámy mohou zůstat u vínové, kterou vyšperkují jemnými francouzskými linkami, nebo si vytvoří originální nesourodé nehty. Pro ty z vás, které mají rády svěží změny, je tu třešňová červená, hit podzimu 2023. Ohnivě červená manikúra okoření i jednoduchý podzimní outfit a dodá mu styl a šmrnc.

Dokonale podzimní odstín: Tlumená olivová

Milujete jarní pastelové odstíny a nehodláte se jich vzdát ani teď na podzim? Nezoufejte a vsaďte na tlumený odstín klasické olivové manikúry. Tlumená olivově zelená dokonale zapadá do zemité podzimní nálady. Navíc se jedná o neutrální odstín, který perfektně ladí s mnoha dalšími podzimními barvami, jako je například hnědá, vínová, krémová, žlutá i oranžová.

Rozzáří i sychravé dny: Hořčicově žlutá

Chybí vám energie neonově žlutých letních laků? Pak sáhněte po hřejivé hořčicově žluté, která vám připomene slunce a okamžiky z letní dovolené. Žlutou manikúru můžete ještě více vyšperkovat použitím nálepek na nehty.

Ať žije minimalismus: Černé nehty

Pryč už je doba, kdy byla černá manikúra výsadou emo stylu. Nyní je klasikou populárního minimalistického vzhledu. Černou můžete nosit dvěma způsoby. Vytvořte si vysoce módní vzhled pomocí dvou neprůhledných krémově lesklých vrstev, nebo můžete zapůsobit hlubokým dojmem ala Wednesday Addams s hranatými nehty a matným vrchním lakem.