Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 28.10.2023. Beran může zkusit štěstí v hazardu, Váhy by měly zapracovat na svých vztazích

Horoskop na dnešek – sobota 28.10.2023. Beran může zkusit štěstí v hazardu, Váhy by měly zapracovat na svých vztazích

Beran

Nezadaní pocítí velkou touhu seznámit se s někým výjimečným. Pokud se vám nechce do společnosti, zkuste internetovou seznamku. Zadaní, snažte se s partnerem co nejvíce relaxovat a užívat si vzájemné chvíle. Vaše šťastná čísla budou 42, 11 a 32. Účast na hazardních hrách se vám vyplatí! V zaměstnání to nemáte jednoduché. Období úspěchu se střídá s neúspěchem stále dokola. Chybí vám zdravé tuky, které obsahuje tučné ryby, jako losos. Přidejte je do svého jídelníčku.

Býk

V lásce budete mít okamžiky nahoru a dolů. Nebojte se, nakonec se všechno v dobré obrátí. Jen je třeba na vztahu pracovat. Buďte upřímní a říkejte, co cítíte. Nezadaní se mohou začít rozhlížet, příležitost k seznámení je na obzoru! Vyplatí se někam vycestovat. Můžete zaznamenat pracovní úspěch nebo si alespoň dobijete baterky. Po finanční stránce si jakékoli rozhodnutí dobře promyslete. Na štěstí v této oblasti se nedá spoléhat.

Blíženci

Ve vztahu vám to bude fungovat pouze s člověkem, který je stejně nekonvenční jako vy. S ostatnímí se nudíte. Je vhodný čas udělat si výlet. Neplánujte, kam pojedete a nechte se vést svou intuicí. Nespoléhejte se na štěstí v oblasti financí. Všechna rozhodnutí raději odložte na později. V zaměstnání můžete obdržet důležitou zprávu, kterou si musíte přečíst pozorně. Získáváte příležitost změnit svůj život!

Rak

Nezadaní dnes budou mít velmi dobrou příležitost seznámit se s někým neobyčejným. Zadaní se ve vztahu propracovávají čím dál hlouběji. Je vhodný čas promluvit si o společné budoucnosti. Vaše finanční situace je stabilní, nečekají vás ztráty ani zisky. Uvědomujete si, že v zaměstnání umíte odvádět mnohem lepší práci. Na druhou stranu se zrovna teď nemůžete dost dobře soustředit. Pro zdraví bude dobré začít spát dostatečně dlouho.

Lev

Svobodní se cítí dobře ve společnosti Vah a Raka. Zadaní budou toužit po určité změně ve vztahu. Vaše šťastná čísla budou 88, 31, 11 a 18. Můžete získat nějaké peníze plynoucí ze zaměstnaneckého poměru. Možná se jedná o jednorázový bonus nebo trvalé navýšení platu. V práci se snažte být co nejvíce společenský. Získáte tak přístup k informacím, které můžete využít ve svůj prospěch. Hrozí vám drobné zdravotní problémy, jako jsou bolesti a nevolnost. Zajděte k lékaři.

Panna

Naplánujte si rande se svým partnerem. Pokud jste nezadaní, zaměřte se na svou kariéru a rodinu. Dnes nemáte chuť flirtovat. Vaše šťastná barva bude modrá. Vyhněte se hazardním hrám, po finanční stránce totiž nemáte štěstí. V zaměstnání budete mít velmi náročný den. Nezadaní ale mohou získat nabídku práce od některého ze svých přátel. Bude tím, co jste vždy chtěli. Potřebujete povzbudit. Neváhejte zavolat některému ze svých dobrých přátel.

Váhy

Při setkání s novými lidmi buďte opatrní na to, co říkáte. Umí se vám vlichotit, ale je pravděpodobné, že vás budou chtít zneužít. Snažte se co nejvíce upevnit stávající vztahy. Pokud někam vycestujete, dejte si pozor na podvody. Spoléhat se nemůžete ani na štěstí ve finančních záležitostech. Pokud v této oblasti potřebujete rozhodnout, řiďte se svou inteligencí. V současném zaměstnání jste spokojení. Pokud se snažíte být fit, jezte zdravěji. I vaše imunita potřebuje podpořit.

Štír

Zadaní i nezadaní, jste spokojení se svým osobním životem. Je dobré naplánovat si dlouhou cestu. Můžete se spolehnout na štěstí při finančních rozhodnutí. V zaměstnání využijte svých skvělých komunikačních dovedností. Vaše slova a nápady mají velkou váhu a dokážou motivovat ostatní. Umíte je inspirovat k činu a rádi s vámi spolupracují. Zdravotní problémy, které vás potkají, si umíte vyřešit sami.

Střelec

Je pro vás těžké vyjádřit náklonnost k opačnému pohlaví. Nezadaní by měli nechat milostný život na jindy, zadaní by se měli snažit svého partnera alespoň pochválit. Při cestování můžete narazit na menší problém se svým vozidlem. V zaměstnání si napište seznam úkolů, který je potřeba splnit. Existuje totiž možnost, že zapomenete na něco důležitého. Po zdravotní stránce jste na tom dobře, pokračujte dále ve vyváženém přístupu.

Kozoroh

Nezadaní si dnes promluví se svou láskou. Pokud budete upřímní a nebudete příliš tlačit na pilu, můžete se dostat o kus dále. Zadaní si uvědomují, že ve vztahu je mnoho co zlepšovat. Je skvělý den na cestování autobusem nebo vlakem, protože si u toho náramně odpočinete. Neštěstí může přinést cestování letadlem. V zaměstnání ukážete, čeho jste schopni. Ostatní ani netušili, co všechno dokážete. Vše zvládnete zcela přirozeně a s přehledem.

Vodnář

Všechna láska, kterou vyšlete ven, se vám vrátí. Nebojte se obdarovat láskou jen své partnery, ale také přátele a rodinu. Pokud jste ve vztahu, popřemýšlejte o dalším kroku ve vztahu. Zrušte jakýkoli výlet, který jste si naplánovali. Váš divný pocit se nemýlí. Čísla 1, 5, 9, 17 a 22 jsou vaše šťastná. Buďte připraveni na změnu ve své kariéře. To, jak zareagujete, ji totiž ovlivní. Potíže se zády řešte jedině se svým lékařem. Místo kávy si dnes dejte čaj. Rodinný příslušník ve znamení Lva bude potřebovat pomoc, ale neřekne si o ni.

Ryby

Zadaní, snažte se svým partnerem argumentovat co nejméně. Není nastaven na hádky. Nezadaní se cítí osaměle. Cestování se dnes nedoporučuje, pokud můžete, zůstaňte raději doma. Vaše šťastné barvy jsou červená a modrá. Vyhýbejte se hazardním hrám, nemáte štěstí. Pokud vám není jasný úkol, který jste dostali od svého nadřízeného, ptejte se. Je možné, že budete pracovat na něčem jiném, než vám bylo svěřeno, což je zbytečná ztráta času.