Krása a módaVlasy

Moderní účesy pro ženy: Největší trendy roku 2024

Moderní účesy pro ženy: Největší trendy roku 2024

Pokud hledáte inspiraci pro svůj nový účes, neváhejte se poradit se svým kadeřníkem. Váš kadeřník vám může pomoci najít ten správný střih a barvu, které vám nejen sednou, ale také zdůrazní vaši krásu a osobnost.

5 největších trendů:

  • Krátké a drsné: Krátké účesy se staly velmi populárními v posledních letech a v roce 2023 to bude stále platit. Trendem bude střih, který vypadá drsně a nepravidelně, s texturou a různými vrstvami. Krátké účesy mohou být odvážné a výrazné, nebo jemné a romantické, záleží jen na vás.
  • Dlouhé a zářivé: Na druhé straně spektra jsou dlouhé vlasy. V roce 2023 bude trendem mít dlouhé, zdravé vlasy s leskem. Důležitým faktorem pro tento trend bude zdravá péče o vlasy, protože bez ní nebudou vlasy vypadat dobře. Dlouhé vlasy se budou nosit buď hladce rozpuštěné, nebo s jemnými vlnami.
  • Vrstvené účesy: Vrstvené účesy budou nadále v populární. V roce 2023 se vrstvy budou nosit nejen u krátkých účesů, ale také u středně dlouhých a dlouhých účesů. Vrstvy dodají texturu a hloubku vašim vlasům a umožní vám vytvořit mnoho různých stylů.
  • Odvážné barvy: V roce 2023 se očekává, že barvy vlasů budou odvážnější a více experimentální. Od zářivých barev, jako je růžová a modrá, po odstíny mimo klasické barevné spektrum. Ombre a balayage techniky barvení vlasů se budou stále více využívat k vytvoření zvláštních efektů.
  • Kulaté tvary: Kulaté účesy, jakými jsou bob nebo lob, se stávají stále populárnější. V roce 2023 se bude nosit kulatý tvar s měkkými liniemi, který vytváří ženský a elegantní vzhled. Tyto účesy se hodí pro všechny typy vlasů a mohou být snadno stylizovány.

Tak to jsou největší trendy účesů pro ženy v roce 2023. Ať už jste fanouškem krátkých, dlouhých, vrstvených, barevných nebo kulatých účesů, máte na výběr z mnoha možností. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli trend, důležité je mít na paměti, že každý účes musí odpovídat vaší osobnosti a životnímu stylu.