Horoskopy

Manipulátoři podle znamení zvěrokruhu: na tyto si dávejte pozor

Manipulátoři podle znamení zvěrokruhu: na tyto si dávejte pozor

Poznat manipulativního člověka může být velmi obtížné. Oběti manipulativních praktik často nemají tušení, že dělají to, co jim někdo vědomě podstrkuje. Nejenže oběti dělají věci proti svým přesvědčením, manipulátoři v případě neplnění jejich představ dokážou být velmi zlí. Toto je 5 znamení, které mají největší předpoklad pro to, aby se stali manipulátory.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jestli někdo nemůže ve výčtu nejmanipulativnějších znamení chybět, pak je to právě štír, který je svými manipulativními technikami pověstný. Štír nikdy neustupuje ze svých pevně nastavených cílů, obzvláště pak pokud jde o pomstu, při které se neštítí využít ani jiné osoby.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou emočně velmi nestabilní. Často se rozpláčou i kvůli malichernostem, což vede k tomu, že lidé v jejich okolí jim raději ustoupí, než aby viděli svého milovaného raka brečet. To si rak záhy uvědomí a začne tuto praktiku využívat na vše, jen aby dosáhl svého.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy byl dán velký smysl pro spravedlnost, ale zároveň jsou velmi nerozhodné. S lidmi chtějí být zadobře, což vede k tomu, že narovinu i nejlepšímu příteli neřeknou, že udělal něco špatně. Výtku diplomaticky a manipulativně zaobalí, aby z hodnocení nevyšel jako kritik.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev touží po pozornosti a udělá cokoliv, aby pozornost na svou osobu získal. Klidně budou manipulovat i snadno ověřitelnými informaci, jen aby se dostali do řeči. Protože o kom se mluví, má pozornost, no ne?

Blíženci (22. května  – 21. června)

Tak jak jsou blíženci přátelští, dokáží být velmi zákeřní. Baví se s lidmi podle toho, jak se jim hodí, a mezi kolegy budou roznášet informace, které se jim zrovna hodí tak, aby mohli manipulovat se všemi lidmi jako v loutkovém divadle.