Horoskopy

Největší narcisti podle znamení: TOP 5 pro rok 2024

Největší narcisti podle znamení: TOP 5 pro rok 2024

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že narcistické chování nelze úplně specifikovat, opak je pravdou. Narcisté jsou velmi zahledění do své vlastní osoby, myslí si, že jsou nejlepší, a často vůči ostatním vystupují arogantně. Těchto 5 znamení sleduje jen svůj vlastní prospěch a řadí se vždy na ostatní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé narození ve znamení panny si nezřídka kdy myslí, že jsou tou nejlepší a nejgeniálnější osobou v místnosti. Pro svůj osobní prospěch se neštítí ani lhát. Narcistické sklony se projevují i ve snaze mít dokonalý život, dokonalé děti, dokonalého partnera – zkrátka dokonalé všechno!

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci nepatří mezi příliš empatická znamení, a to právě proto, že mají sklony k narcismu. Pokud se jich problém netýká, nejsou schopni ani ochotni druhým lidem pomoci. Mají také materialistické a manipulativní sklony. Často na lidi vyvíjí nátlak, aby dělali to, co chtějí.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev miluje, když se svět točí jen kolem nich a pokud se tak neděje, udělají vše, aby se tak stalo. Navenek lvi působí velmi sebevědomě, ale ve skutečnosti si nejsou jistí sami sebou. Při dosahování svých vytoužených cílů se nebojí zranit nikoho jiného.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři jsou soustředění jen na sebe a na své ublíženecké pocity a neustále jim v hlavě běhá myšlenka, že jim neustále chce někdo škodit. Pokud zaznamenají jen náznak nějaké bolístky, okamžitě svoje myšlenky přenesenou na pomstu a nebudou se narcisticky bát použít k této pomstě i jiné osoby.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři milují pozornost, proto vždy jdou hlavou proti proudu. Mají vizionářské myšlenky, které budou hrdě hlásat do světa, aby měli své následovníky. Jejich cílem není pomoc společnosti, ale snaha o pocitu důležitosti, která pohladí jejich ego.