Horoskopy

Které znamení čeká v únoru to nejhorší? Panny, dejte si pozor na zdraví a Vy Štíři opatrujte svoje finance

Které znamení čeká v únoru to nejhorší? Panny, dejte si pozor na zdraví a Vy Štíři opatrujte svoje finance

I když je únor nejkratším měsícem v roce, stále se během těchto několika dnů mohou udát zásadní události Vašeho života. Zejména u těchto tří znamení zvěrokruhu, o kterých si teď řekneme, můžeme zaznamenat nepříliš příjemné chvíle, které jim osud přinese. Všichni však dobře víme, že vše zlé je pro něco dobré a právě ty špatné chvíle jsou našimi největšími učiteli.

Blíženci (21. května – 20. června)

Očekávejte velké změny, které pro Vás nemusí být zrovna příjemné. Budou se týkat především Vašich vztahů. Možná se nová láska nevyvine přesně tak, jak jste si představovali nebo to v dlouhodobém partnerském vztahu začne skřípat. Pokud byl Váš záměr pro tento měsíc řešit nějaké zásadní rozhodnutí, co se týče Vašeho vztahu, máte dvě možnosti. Konečně ukázat vlastní pravou tvář a říct si o to, co vlastně doopravdy chcete, anebo ve vlastním trápení mlčet a čekat až tohle období zase přejde.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pokud jste narození ve znamení panny, budete zejména v únoru potřebovat spoustu odvahy. Asertivita bude nutná zejména v případě, pokud hodláte dosáhnout svých profesionálních cílů. Pokud toto dokážete a budete si pevně stát za svými názory, můžete se připravit na nový krok kupředu. Můžete pociťovat emoční nestabilitu a nepohodlí a pravděpodobně se díky tomu ocitnete i v nepříjemných situacích, ale věřte, že stojí za to se jim postavit.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři, Vy byste měli zbystřit zejména v oblasti, která se týká Vašich financí a rodiny. Díky tomu se na nějakou chvíli můžete dostat do stresu, který běžně nezažíváte. Snažte se nacítit na své emoce a nedělat unáhlená rozhodnutí. Únor by pro Vás měl být časem, kdy budete věnovat více času pohodě a relaxaci, abyste mohli překonat budoucí výzvy. Věnujte pozornost svým vztahům s blízkými a budujte pevná pouta.