Horoskopy

Dnešní horoskop – neděle 4.2.2024. Býky čeká spoustu povinností v domácnosti, Lev se nemůže spolehnout na přátele

Dnešní horoskop – neděle 4.2.2024. Býky čeká spoustu povinností v domácnosti, Lev se nemůže spolehnout na přátele

Beran

Díky své milé povaze můžete na svou stranu získat lidi, ke kterým vzhlížíte. Berete si na sebe spoustu úkolů, a to vám nedovoluje zařadit zdravější životní styl do každodenní rutiny. Jestliže chcete zůstat zdraví, je třeba se o sebe řádně starat. Udělejte si více času sami pro sebe. Začněte větším pohybem a chystejte si zdravé pokrmy doma. V náručí svého partnera se cítíte nejlépe, proto je dobré strávit spolu co nejvíce času. Můžete se mu svěřit s čímkoliv.

Býk

Dostat se z trápení není tak složité, jak si myslíte. Stačí, když se svěříte té správné osobě a hned se vám uleví. Díky tomu budete moct volně přemýšlet, což povede k tomu, že vás napadne řešení. Nezanedbali jste nějakou preventivní prohlídku? Raději si vše zkontrolujte. V domácnosti nebudete vědět, kam dřív skočit. Povinností, které jsou zapotřebí splnit, je celá hromada. Jakmile dokončíte jeden úkol, vidíte další dva, které vyžadují pozornost. Nebojte se zapojit ostatní členy rodiny.

Blíženci

Vzhledem k tomu, že se vám podařilo udělat spoustu práce, můžete si dnes užívat volnějšího režimu. Dělejte všechno, co vás baví. Pokud vyrazíte na cesty, dejte si pozor na ztrátu dokladů či jiných důležitých dokumentů. Svou optimistickou náladu šíříte i do okolí. Můžete tak vylepšit den spoustě lidí, včetně svého partnera. Ten je v současnosti na emocionální horské dráze. Mějte s ním proto trpělivost.

Rak

Budete mít problém s rozhodováním. Pokud můžete, odsuňte důležitá rozhodnutí raději na jiný den. Přemýšlejte o relaxaci. Může prospět vašemu duševnímu zdraví. Vytáhněte na wellness některého ze svých přátel, dobře si popovídáte a zároveň se uvolníte. Možná, že vás budou oslovovat jiní lidé. Nemusíte se hned s každým pustit do řeči. Při odmítání ostatních ale buďte slušní. Ve finančních záležitostech vám otevře oči někdo z mladší generace.

Lev

Dnes můžete vyjádřit jakékoli názory. Nemusíte se bát vážných konfliktů. Naopak můžete díky tomu zažít spoustu příjemných chvil. Je pravděpodobné, že nejíte tolik vitamínů, kolik byste měli. Zvyšte proto svou spotřebu ovoce a zeleniny. Některý z vašich přátel na poslední chvíli odmítne něco, co vám dříve slíbil. Pokud je dnes potřeba něco udělat, spolehněte se raději sami na sebe. Neodsouvejte svého partnera na vedlejší kolej. Začíná mít pocit, že jej zanedbáváte.

Panna

Máte tendence brát si poznámky ostatních až příliš osobně. Proto velmi často útočíte na ostatní. Snažte se proto strávit co nejvíce času o samotě. Věnujte se činnostem, které pomohou uvolnit vaši mysl, jako je meditace nebo jóga. Možná odhalíte důvod, proč jste natolik podráždění. Problémy, které se netýkají mezilidských vztahů, ale umíte řešit bravurně. Pokud existuje něco, s čím jste dříve nedokázali hnout, zaměřte se na to právě nyní.

Váhy

Váš klid dodává ostatním pocit jistoty. To je důvod, proč se tak rádi hromadí ve vaší společnosti. Užívejte si toho, jak jste ve společnosti oblíbení. Stále si ale dávejte pozor na to, co říkáte. Před lidmi, které příliš neznáte, neodhalujte ze svého soukromí příliš. Mohlo by se vám to v budoucnu vymstít. Využijte svých přesvědčovacích schopností ve svůj prospěch. Pravděpodobně vás přepadnou myšlenky na minulost. Nepodlehněte nostalgii. Je třeba plánovat budoucnost!

Štír

Vyhýbejte se jakýmkoli diskuzím, protože vás připravují o energii. Navíc nemusíte být úplně v právu a nemusíte mít pravdu. Nejste příliš v kontaktu s realitou, takže nedělejte žádná rozhodnutí, která by na vás mohla mít v budoucnu významný vliv. Máte tendence promítat své sny a přání na ostatní. Uvědomte si, že ostatní mohou mít trochu jiná přání. Jste přepracovaní, proto byste se měli zaměřit na relaxaci. Nebojte se ostatním říci, že už nemůžete.

Střelec

Nevěřte ostatním, kteří vám tvrdí, že právě TOTO je nejlepší způsob, jak investovat. Můžete tak přijít o své peníze. Pokud potřebujete finanční radu, svěřte se do rukou odborníka. Je pro vás velmi jednoduché vyjádřit své pocity. Proto neváhejte ujistit svého partnera o svých citech k němu. Můžete si být jistí, že vaše pocity jsou opětovány. Pokud se pustíte do nějaké práce, nezabývejte se detaily. Dnešní den bude tak trochu výzvou, vy si ale poradíte.

Kozoroh

Máte velmi společenskou náladu. Využijte toho při navazování nových kontaktů. Snažte se příliš nevystavovat chladu či průvanu, protože vám hrozí s tím spojené problémy, jako jsou bolestivé svaly nebo nachlazení. Potřebujete více pohybu. Dostanete příležitost lépe pochopit, proč se vám v milostném životě příliš nedaří. Berte si z toho poučení do budoucna, k bývalým partnerům se už nevracejte.

Vodnář

Toužíte po svobodě, což může vyvolat konflikty s partnerem. Vysvětlete mu, že jej milujete, ale potřebujete prostor sami pro sebe. Nezadaní dnes budou flirtovat o sto šest, a to i přesto, že netouží po vážném vztahu. Z jakéhokoli konfliktu můžete vyjít jako vítěz. Můžete zdolat jakoukoli překážku, i tu, kterou jste považovali za nepřekonatelnou. Stačí věřit ve své schopnosti. Ve financích budete mít štěstí, takže si zkuste koupit los.

Ryby

Práce, týkající se čísel a analyzování, bude tím pravým pro vás. Pokud už máte své finanční problémy pod kontrolou, můžete si alespoň procvičit mozek nad sudoku. Skvěle si u toho zvednete sebevědomí a odpočinete zároveň. Pokud přemýšlíte nad sportem, který by vás mohl bavit, dívejte se spíše na ty vytrvalostní. Naplánujte si setkání s dobrými přáteli, potřebujete duševní vzpruhu. Právě vaši přátelé vám dokážou nejenom zvednout náladu ale také hladiny energie.