Celebrity

Které celebrity chystají svatbu? Adele i Millie Bobby Brown

Které celebrity chystají svatbu? Adele i Millie Bobby Brown

Není nic tak vzrušujícího jako zásnuby celebrit. Výstavní prsteny, romantické žádosti o ruku a sentimentální oznámení zásnub na sociálních sítích jsou tak poutavé, že máme skoro pocit, jako bychom mluvili o svých nejbližších členech rodiny a přátelích.

Od mladičké hvězdy Strager Things Millie Bobby Brown, přes Adele až po celebrity z našeho rybníčku, zde je 6 známých párů, které v následujících měsících chystají velkolepou svatbu.

1. Noah Cyrus a Pinkus

Zásnuby mladší sestry slavné Miley Cyrus jsou relativně čerstvou záležitostí. Poté, co Noah Cyruso měsíc tajila své zasnoubení, odhalila 26. června 2023, že jí její přítel, módní návrhář Pinkus, požádal o ruku. Zpěvačka nominovaná na Grammy tuto novinku oznámila sérií snímků dokumentujících okamžiky ze vztahu páru.

2. Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi

Snad nejvíce šokující zásnuby tohoto roku. 11. dubna 2023 se Millie Bobby Brown na Instagramu svěřila, že se po dvou letech randění zasnoubila s Jakem Bongiovim, synem legendárního zpěváka Jona Bon Joviho. Žádost o ruku byla pro mnohé velkým překvapením, a to především kvůli nízkému věku obou partnerů – Jake má čerstvých jednadvacet let, Millie oslaví své dvacátiny až v únoru příštího roku.

3. Rebel Wilson a Ramona Agruma

19. února 2023 Rebel Wilsonová oznámila, že s Ramonou Agrumou spolu stráví zbytek života. Hvězda filmu Ladíme (Pitch Perfect) se vyslovila před ikonickým zámkem Šípkové Růženky v kalifornském Disneylandu.

4. Adele a Rich Paul

Zpěvačka Adele se zasnoubila s přítelem Richem Paulem. Čtyřiatřicetiletá popová hvězda a její jednačtyřicetiletý sportovní agent prý plánují svatbu ještě v létě tohoto roku.

5. Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý

Ještě nedávno řešila média dramatický rozvod Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové, nyní obletěla bulvár zpráva o zásnubách Brzobohatého s moderátorkou Danielou Písařovicovou. Zatímco Daniela se bude vdávat poprvé, Ondřej vyřkne své „ano“ již potřetí.

6. Jana Fabiánová a Petr Baťha

Česká zpěvačka a dcera nedávno zesnulé Nadi Urbánkové našla svou lásku na seznamce. Po několika neúspěšných vztazích se na ni usmálo štěstí a její partner, podnikatel Petr Baťha, ji po ani ne dvou letech vztahu požádal o ruku.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz