Krása

Kouřové líčení na svatbu v roce 2024: na co si dát pozor

Kouřové líčení na svatbu v roce 2024: na co si dát pozor

V mnoha článcích se dočtete, že kouřové líčení na svatbu nepatří. Ano i ne. Záleží na tom, jak si takové kouřové líčení představujete. I kouřové líčení může být dobrý nápad, musíte však vzít v potaz mnoho proměnných jako například celkový charakter svatby nebo svůj barevný typ.

  • Černé řekněte NE!
  • Kouřové líčení může být i přirozené
  • Svěřte se do rukou profesionálů
  • Experimentování nechte na jindy

S černou opatrně

Pokud nechcete na fotkách z vašeho šťastného dne působit unaveně a smutně, s černou postupujte raději opatrně. Některým barevným typům sice černé kouřové stíny sluší,

S nude tóny nešlápnete vedle

Kouřové líčení nemusí být nutně šedočerné. Kouřový efekt se dá vytvořit velmi snadno. Stačí použít více barev v různých ladících odstínech a nanášet je od nejsvětlejšího, který patří na vnitřní koutek očního víčka, po nejtmavší ve vnějším koutku oka.

Na svatbu jsou přirozené tóny vhodnější. Nechcete přece působit jako docela jiný člověk. Zvolte proto světlou krémovou a místo černé vyberte hnědou.

Nechejte si poradit

Kouřové líčení může velmi snadno skončit velkou katastrofou. Proto pokud nechcete přijít na vlastní svatbu s něčím, co ze všeho nejvíc připomíná monokl, svěřte se do rukou profesionálů. Většina z nich má s kouřovým líčením na svatbu bohaté zkušenosti, a proto se nemusíte výsledku obávat. Přítomnosti vizážistky navíc určitě rády využijí i vaše maminky, družiček nebo svědkyně.

Experimenty na svatbu nepatří

Kouřovým líčením je možné vytvořit skutečně dechberoucí efekty, na svatbě ale chcete působit přirozeně. Proto pokud víte, že vám kouřové líčení sluší, že se v něm cítíte dobře a také, že se v něm svému budoucímu manželovi líbíte, nemusíte se jim nutně vyhýbat. Pokud ale patříte mezi ženy, které se příliš nelíčí, svatba není vhodná příležitost s tím začínat.