Krása

Jaká barva vlasů omlazuje: 4 tipy roku 2024! Už jste je vyzkoušely?

Jaká barva vlasů omlazuje: 4 tipy roku 2024! Už jste je vyzkoušely?

Všichni víme, že ženy zrají jako víno. Přesto, když přijde na stárnutí, občas toužíme po tom vrátit se pár let v čase, alespoň při pohledu do zrcadla.

Denně si upravujete vlasy, žehlíte nebo naopak děláte kudrny, pečlivě volíte moderní a padnoucí střih, přesto ale máte pocit, že vám ještě něco chybíí. Možná je tedy právě na čase změnit barvu vlasů!

PŮVODNÍ BARVA VLASŮPŘELIVVÝSLEDEK
Tmavě hnědáMěděnáKaštan
Tmavě hnědáBlondZlatá čokoláda
Světle hnědáBlondKaramel
BlondRůžová blondJahodová blond

Karamel

Karamelové vlasy jsou jedničkou v eleganci a stávají se stále populárnější volbou pro ženy, které hledají nový a přirozený vzhled. Tento odstín dodává vlasům živost a hloubku a obzvláště sedne ženám s přirozeně snědou pletí.

Jahodová blond

Jahodová blond je vhodná pro blondýnky, které touží po změně svého vzhledu, ale stále chtějí vypadat přirozeně. Tato barva vlasů je snadno kombinovatelná s různými tóny pleti a přináší vlasům jahodový nádech, který dodává jas a živost.

Zlatá čokoláda

Zlatá čokoláda sluší ženám s tmavší pletí, jelikož tato barva dodává pokožce teplý nádech a zvýrazňuje její přirozený tón. Přirozeně hnědé vlasy spolu s přelivem zlaté čokolády působí živě a elegantně.

Kaštany

Kaštanové vlasy jsou považovány za jednu z nejkrásnějších a nejvíce žádaných barev. Zaujmou svým teplým odstínem, který dodává vlasům hloubku.Kaštanové vlasy jsou vhodné pro ženy s tmavší pletí, které chtějí dodat svým vlasům jas a lesk.

Další odstíny, které stojí za vaši pozornost:

  • Měděná
  • Karamelová blond
  • Popelavá blond
  • Studené ombré
  • Oříšková s blond odlesky