Krása a módaMóda

Vyhlašujeme nejhezčí společenské šaty plesové sezony 2024: Znáte je?

Vyhlašujeme nejhezčí společenské šaty plesové sezony 2024: Znáte je?

Plesová sezóna je tu a vy nutně potřebujete nové šaty. Není se čemu divit, ty loňské už všichni viděli. Prozradíme vám, jaké šaty jsou letos in i jaké šaty vám budou slušet. Vyhlašujeme nejhezčí společenské šaty plesové sezony 2024.

Šaty vhodné na ples

Plesové šaty by měly být elegantní, dlouhé a ne příliš vyzývavé. Vždy je třeba vybírat je s ohledem na svou postavu. Zatímco štíhlým dámám sluší většina modelů, plnoštíhlé ženy budou mít více práce. Nedostatky musí zakrýt, na přednosti naopak upozornit.

Roku 2024 vévodí jednoduché střihy šatů s výraznými detaily. Uspějete také se šaty sametovými. Jednoduché šaty jsou určitě vhodnější než šaty se třpytkami či flitry, které se nosily vloni.

Barva plesových šatů

Barvou roku je letos Peach Fuzz (jemná broskvová), ale šaty si klidně můžete pořídit i bílé. Jen si dejte pozor, ať nejsou příliš nadýchané a zdobené, ať si vás někdo nesplete s nevěstou.

In jsou také metalické odstíny nebo červená barva. Buďte se jistá, že v červených nebo zlatých šatech vás na parketu nikdo nepřehlédne.

Nejhezčí plesové šaty

Nejhezčí plesové šaty jsou takové, ve kterých se žena cítí krásná. Obzvláště u plesových šatů pak platí, že méně je někdy více. Není tedy třeba přehánět to s výstřihem nebo flitry. Mnohem více sexy než velké výstřihy jsou u plesových šatů rafinované průstřihy na zádech či na bocích, případně rozparky na sukni.

Ty nejkrásnější plesové šaty rozhodně nemusí stát tisíce. I za málo peněz se dají pořídit krásné jednoduché šaty, ve kterých na plese zazáříte.

Doporučujeme také soustředit se na výběr doplňků. Ty jsou totiž téměř stejně důležité jako samotné šaty. Pro dámy se hodí dlouhé visací náušnice, pro mladé slečny klidně i korunka do vlasů, díky které budou vypadat jako princezny.