Krása

Jak si nalepit nehty bez lepidla

Jak si nalepit nehty bez lepidla

Péče o nehty je pro mnoho žen jedním ze základních prvků jejich celkového vzhledu. Do naší redakce v poslední době došlo několik dotazů „Jak si nalepit nehty bez lepidla“, takže jsme se rozhodli tomuto tématu věnovat samostatný článek. Na následujících řádcích vám představíme možné varianty a krátce popíšeme jednotlivé postupy.

Využití oboustranné pásky na nehty

První a poměrně elegantní variantou je využití speciálních oboustranných pásek. Ty se prodávají přímo pro účely nalepení nehtů a jsou tak přizpůsobené jejich tvarům i specifikacím. Samotný postup je pak velmi jednoduchý. Lepící stranou připevníte pásku k nehtu, sejmete ochrannou fólii z druhé strany a můžete přistoupit k nalepení nehtu. Lepící pásky mají obvykle výdrž několik dnů a přináší tak zajímavou alternativu k lepidlu.

Mohlo by vás také zajímat: Co znamenají vroubkaté nehty

Bezbarvý lak

Druhou zajímavou variantou je použití bezbarvého laku. Ten nanesete na nehet a ještě než stihne zaschnout, přitlačíte na něj umělý nehet. Po této aplikaci bude nutné určitou dobu držet nalepený nehet přitlačený. Nevýhodou je poměrně dlouhá doba nutná k nalepení všech nehtů, a také to, že určitý čas bezprostředně po aplikaci nedrží zcela pevně. Pokud však necháte nehtům prostor pro úplně zaschnutí, mohou vám následně i bez použití lepidla vydržet několik dní.

Podkladový lak a bílé lepidlo

Poslední metodou, kterou v našem článku zmíníme je použití bílého lepidla, kterému předchází využití podkladového laku. Tato kombinace vyžaduje pouze dvě zmíněné komponenty, ale na druhou stranu obvykle přináší také menší výdrž, protože nehty přilepené tímto způsobem vydrží obvykle pouze jeden den.

Zdroj: wikihow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *