Móda

Jak nosit Cargo kalhoty a s čím je kombinovat?

Jak nosit Cargo kalhoty a s čím je kombinovat?

Cargo kalhoty, známé také jako kapsáče, se poprvé objevily během války. Britští vojáci v jejich velkých kapsách nosili munici nebo zdravotnický materiál. Tradičně se s nimi setkáme u policistů nebo vojáků. Jako módní kousek oblečení se těšily oblibě především v 90. letech. V současné době si začínají opět nacházet stále více příznivců. Milovníci Cargo kalhot je nosí nejen jako módní oděv, ale třeba i ke sportovnímu účelu. Dají se kombinovat s různými kousky oblečení a jejich nošení je velmi pohodlné.

Sportovní styl

Pokud si pořídíte kvalitní kapsáče, můžete je obléknout v případě jakýchkoli outdoorových aktivit. Jsou ideální volbou pro výlety do přírody nebo na kempování. Doplníte je bavlněným trikem s krátkým nebo dlouhým rukávem. Hodí se k nim i mikina s kapucí nebo na zip a v případě chladného nebo deštivého počasí si k nim můžete klidně obléci softshell bundu. Vytvoříte si tak nejen trendy, ale i pohodlný sportovní outfit. Vzhledem k tomu, že v nabídce naleznete kalhoty vyrobené z různých materiálů – bavlna, smíšený polyester nebo nylon, určitě si svůj oblíbený model vybere každý.

Módní styl

Pořídíte-li si Cargo kalhoty ve stylovém provedení, můžete je klidně nosit jako módní oblečení. K těmto účelům doznaly Cargo kalhoty celou řadu změn. Mezi oblíbené barevné variace patří námořnická modrá, černá, olivová nebo béžová. Díky doplňkům vytvoříte nezapomenutelný a pohodlný look. Pro výrobu módních Cargo kalhot se velmi často používá klasická kalhotová bavlna, riflovina a dokonce i teplákovina.

Při výběru Cargo kalhot jako módního outfitu si dejte pozor na kapsy. Důležitou roli hraje jejich velikost a umístění. Velké kapsy vám mohou přidat nežádoucí objem. Pro tento případ volte raději modely, které mají kapsy menších rozměrů.

Čím doplnit Cargo kalhoty? Pro chladnější dny to může být třeba košile vyrobená z flanelu nebo svetr hrubší struktury. Jako doplněk použijte riflovou bundu nebo bomber bundu. Elegantní look vytvoříte společně s oblíbenou halenkou košilového střihu. Chybu neuděláte ani s bavlněným tričkem doplněným lehkým sáčkem. Kontrast představuje halenka z hedvábí. Důležitou roli hrají také boty, které jsou opatřené podpatkem.