Horoskopy

Jak milují muži podle znamení: který z těchto 12 vás okouzlí?

Jak milují muži podle znamení: který z těchto 12 vás okouzlí?

Věříte v astrologii? Pokud ano, možná by vás mohlo zajímat, jak se projevuje láska u mužů podle jejich znamení zvěrokruhu. Zjistili jsme to za vás!

Beran (21. března – 19. dubna)

Muži narození v tomto znamení jsou často spontánní a vášniví. Když se zamilují, projevují svou lásku téměř neustále a především velmi intenzivně. Muži ve znamení Berana jsou ti, kteří nemají problém dávat najevo své city a projevovat své lásce velké gesta.

Býk (20. dubna – 20. května)

Když se Býci zamilují, jsou velmi oddaní a neváhají se pro svou lásku obětovat. Rádi dělají nečekané, ale významné projevy lásky a záleží jim na tom, abyste se v domácnosti s nimi cítila jako královna.

Blíženci (21. května – 20. června)

Muži narození ve znamení Blíženců jsou komunikativní a zábavní. Když se zamilují, budou se snažit vás především vždy bavit a váš vztah bude dynamický i plný nových zážitků.

Rak (21. června – 22. července)

Raci budou věnovat velkou pozornost vašim emocím a také vás budou za každou cenu bránit. Budou také dělat maximum pro to, aby vás udělali šťastnou.

Lev (23. července – 22. srpna)

Sebevědomí Lvi vás budou obklopovat vášnivou láskou a neustálou pozorností. Budete se s nimi vždy cítit jako jediná královna jejich srdce.

Panna (23. srpna – 22. září)

Muži narození ve znamení Panny věnují pozornost detailům a budou vás podporovat v každém směru. Panny nebudou také váhat s podstoupením jakéhokoliv rizika pouze kvůli tomu, abyste se vždy cítila pohodlně.

Váhy (23. září – 22. října)

Pro muže ve znamení Váhy je nejdůležitější vztah bez hádek a konfliktů. Budou proto vždy dělat maximum, aby se váš společný vztah stal především vzájemným porozuměním.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Jakmile se vášniví Štíři zamilují, budou se za každou cenu snažit porozumět vašim emocím, spojit se na hlubší úrovni a zaměří se také na to, aby váš milostný život byl naplněn neutuchající touhou.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Muži Střelci se budou vždy snažit sdílet s vámi své zážitky a dobrodružství. Také budou neustále vymýšlet nová zpestření všedních dní a o výlety s nimi opravdu nebude nouze.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Zamilovaní Kozorohové jsou ve svých vztazích stabilní a přejí si pouze bezpečné prostředí pro svůj vztah. Zároveň vás vždy budou podporovat ve vašich snech.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři rádi se svou partnerkou sdílejí své myšlenky a vize o budoucnosti. Do vztahu s vámi budou přinášet neustále nové zážitky a nápady.

Ryby (19. února – 20. března)

Muži ve znamení Ryby jsou velmi citliví a empatičtí. Když se muž Ryba zamiluje, budete pro něj nejdůležitější osobou na světě.