Horoskopy

Nejhysteričtější ženy podle znamení: nepatříte mezi tyto 4?

Nejhysteričtější ženy podle znamení: nepatříte mezi tyto 4?

Každý člověk má kladné i negativní vlastnosti, které mohou naše blízké přivádět až k šílenství. Jedním z takových druhů chování je právě hysterie. Citově nestabilní, teatrální a afektované chování je typické pro tyto 4 hysterky zvěrokruhu. Vyjít s ženami, které se narodily v těchto znameních, je opravdu těžké:

  • Býk
  • Rak
  • Panna
  • Štír

Pojďte zjistit, jak konkrétně se projevuje hysterické chování u jednotlivých znamení. 

Býk 

21. 4. – 21. 5.

Většinou stojí nohama pevně na zemi. Pokud však dojde na partnerské vztahy, mění se Býk na hysterku, která si vynucuje pozornost a vzteká se jako malé dítě.  Potřebují mít partnera, který se přizpůsobí všem jejím výmyslům. Drama je u nich doma na denním pořádku. Neumí totiž vnitřně zpracovat své emoce a křivdy. 

Rak 

22. 6. – 22. 7.

U Raků se emoce dokáží měnit z minuty na minutu. Jejich chování vůči vám se bude odvíjet od toho, v jakém rozpoložení je zrovna zastihnete. Ženy narozené ve znamení Raka jsou velmi úzkostlivé a dokáže je rozladit či spíše rozohnit i úplná maličkost. Začnou být hysterické, pláčou a vztekají se. A právě v tu chvíli začne létat vše, i to co nemá křídla, raději se jim kliďte z cesty. 

Panna 

23. 8. – 22. 9.

Panny mají nalinkovaný celý život. Jakmile něco nejde podle jejich plánu, začnou být kritické, uštěpačné a slovně ubližují všem okolo. Budete si myslet, že vše je vaše vina. Panna vás bude komandovat a osočovat, že vše co děláte, je špatně. Pokud jim ve vztahu nenastavíte jasné hranice, máte zaděláno na pořádný průšvih.

Štír 


24. 10. – 22. 11.

Štírky jsou asi nejhorší hysterky zvěrokruhu. Nejenže jsou manipulativní, ale dokáží být také náležitě pomstychtivé. Pokud je v jejich očích zradíte, čeká vás peklo na zemi. To platí také v případě, když s nimi nebudete jen náznakem souhlasit. V tom případě se dočkáte nemalého hysterického výstupu.