Výživa a doplňky

Jak dlouho užívat Kotvičník

Jak dlouho užívat Kotvičník

Chcete užívat Kotvičník, ale nevíte jak dlouho byste ho měli do své suplementace zařadit? V následujícím článku vám představíme všechny důležité informace.

Hlavní účinky Kotvičníku

Pokud přemýšlíte nad zařazením Kotvičníku do své suplementace, měli byste samozřejmě znát hlavní výhody jeho užívání. Mezi ně patří například zejména vliv na hladinu testosteronu, který pak dále může mít pozitivní vliv na nabírání svalové hmoty, růst síly nebo regenerace. Pokud je však produkce testosteronu ve vašem těle na vysoké úrovni i bez užívání doplňků, nemusí pro vás být suplement tolik přínosný.

Mohlo by vás také zajímat: Jak zjistit kalorie v jídle

Jak dlouho trvá než se projeví účinky Kotvičníku?

Podle některých zdrojů se účinky projevují od jedné hodiny po požití suplementu, nicméně je nutné brát v potaz, že pro správné fungování by měl být doplněk přijímán pravidelně. Většinou se proto uvádí, že výraznější výsledky se dostavují při pravidelném užívání v rozmezí 5-28 dní.

A jak dlouho tedy Kotvičník užívat?

Z toho vyplývá, že doba užívání Kotvičníku může být velmi individuální. Obvykle bývá ideální využít koupené balení a užívat ho dle doporučení výrobce. Například GymBeam na svém doplňku doporučuje užívat 2 kapsle denně.

Tato dávka se zároveň rovná doporučenému dennímu příjmu 1200 mg. V balení se pak nachází 90 tablet, takže vám vystačí na 45 dní užívání, což může být jedna z možností podle kterou délku užívání zvolit.

Zdroj: webmd.com