Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 24.5.2023. Blížencům hrozí finanční ztráta, Váhy by měly investovat

Horoskop na dnešek – středa 24.5.2023. Blížencům hrozí finanční ztráta, Váhy by měly investovat

Beran

Milí Berani, už je načase začít pracovat na své postavě! Slibujete si to už dlouho a právě dnešek je ideální doba na to, nechat se zapsat do nějakého programu na hubnutí nebo fitness. Je možné, že budete muset vynaložit peníze za zdraví svého partnera. Váš rozpočet to ale příliš nezatíží, protože jste v minulých týdnech šetřili. O věrnosti svého partnera nepochybujte. Pokud se budete trochu snažit, můžete s ním zažít nejkrásnější den. V zaměstnání reagujte rychle na příležitosti, vyplatí se to. Není vhodný čas na cestování.

Býk

Pokud jste v minulosti investovali peníze na radu neznámé osoby, dnes můžete, drazí Býci, sklízet ovoce. Uvědomujete si, že vaše minulé činy byly ovlivněny pocitem frustrace a hněvu. Pokud v tom nepřestanete, bude to mít velmi negativní dopad. Je možné, že můžete zažít bolest lásky. Kolem vašeho partnera se točí někdo opačného pohlaví a až příliš se o něj zajímá. Nemusíte mít ale starost, váš milý má oči jen pro vás. Hrozí, že se budete zlobit sami na sebe, protože jste se nechali využít.

Blíženci

Dneska vás čeká obrovské množství energie! Neváhejte ji využít ve svůj prospěch, Blíženci! Přemíru energie můžete investovat zejména do svých dětí, se kterými můžete prožít nádherné odpoledne. Pozor si dejte na finance, hrozí jejich nečekaný únik. Zkontrolujte si proto všechny své účty. Dnes pro vás bude velice těžké držet se dál od partnera. Je pro vás neodolatelný! Začátek pracovního dne bude namáhavý, postupně se ale dopracujete k dobrým výsledkům. Dejte si pozor na hádky. Dnes si raději své názory nechte pro sebe.

Rak

Hrozí žaludeční problémy, a tak si, milí Raci, dejte pozor na to, co sníte a vypijete. Pokud podnikáte, dejte na rady svého přítele. Může vám to totiž přinést nejenom finanční výhody. Odpoledne si udělejte čas na aktivity s rodinou. Nezadaní Raci se dnes mohou setkat s někým, kdo je už dlouho miluje. Cit ale nemusí být opětován. Čeká-li vás dneska pracovní cesta, může vás hřát pocit, že vám hvězdy přejí. Přinese totiž úspěch. Na svého partnera se můžete spolehnout.

Lev

Drazí Lvi, je načase zvážit své dominantní postavení v rodině. Namísto příkazu se naučte poslouchat své milované. Přinese to radost a zlepšení vzájemných vztahů. Od svého partnera se můžete dozvědět několik nepříjemných věcí o své osobě. Nebuďte za to naštvaní, spíše se nad sebou zamyslete. Pokud se dopouštíte daňových úniků, může to nyní znamenat problémy. Nebojte se vyjádřit svůj názor, budete za to oceněni.

Panna

Pokud to jen trochu půjde, odejděte dnes z práce dřív a věnujte se věcem, které vás skutečně baví. Poslední dobou totiž moc pracujete a nemáte čas na svou rodinu ani přátele. To vyvolává nejenom jejich, ale také vaši nespokojenost. Dejte si pozor na jazyk, můžete totiž říct něco, co ublíží vašim milovaným. Dejte jim najevo, že je milujete. Pokud vás čeká cestování, nebraňte se mu. Ukáže se totiž, že mohlo být přínosné. Manžel vám dnes ukáže, že je nebe na zemi.

Váhy

Dnes budete pod tlakem a hrozí i přepracování. Udělejte si čas sami pro sebe. Neskrývejte své pocity. Raději si sedněte se někým, komu důvěřujete a prodiskutujte s ním své problémy. Nebojte se přijmout pomoc od své rodiny. Investice jsou v dnešním dnu dobrý nápad, zejména pokud si můžete dovolit investovat do nemovitosti. Díky své osobnosti můžete dnes získat nové přátele. Rozpracované projekty přivádíte do dobrého cíle.

Štír

I když se dnes těšíte klidné mysli, potíže se vám nevyhnou. Je možné, že některý ze sourozenců bude potřebovat půjčit peníze. Pokud to uděláte, můžete se dostat do finančních potíží. Můžete očekávat radostnou zprávu, kterou obdržíte poštou. Provází vás pocit zamilovanosti. Na druhou stranu je ale mezi vámi a partnerem spoustu nevyřešených událostí, které způsobují napětí. Je nečase si je vyříkat, protože budou eskalovat. V práci se nespoléhejte na pomoc ostatních, ale sami na sebe.

Střelec

Milí Střelci, dnes si dejte obzvlášť pozor na to, co konzumujete. Strava nebo pití vám totiž může připravit zdravotní potíže. Zbytečně neutrácejte. Protože dnes víte, co ostatní lidé chtějí, můžete jim velmi dobře poradit. Je ideální čas strávit svůj čas s rodinou nebo s partnerem. Pokud se budete jen trochu snažit, můžete zažít velice romantický čas. Máte poměrně dost volného času, který ale neumíte využít tak, jak byste si představovali.

Kozoroh

Dnes budete nabití energií, kterou ještě podpoří vaše dobré zdraví. Přílišnému tempu, které nastavíte, ale nemusí stačit ostatní. Nezlobte se proto na ně. Čeká vás určitý finanční přínos, přesto ale dnes utratíte více, než jste vydělali. Může se vám podařit vymazat rodinné dluhy. Pokud pociťujete neštěstí, svěřte se příteli. Pomůže vám. Vaše odhodlání a nadšení získá ocenění v práci. Ačkoli jste zaneprázdněni, dokážete si také udělat čas na své koníčky. Dnes se do svého partnera znovu zamilujete.

Vodnář

Dnešní den pro vás bude ve znamení pohody. Vaše práce vám přináší úžasný den v práci. Je možné, že strávíte večer s některým ze svých kolegů. Oba dva budete ale společně strávený čas považovat za plýtvání časem. Vyplatí se z práce odejít dřív a věnovat se svým koníčkům. Energie, kterou tím načerpáte, se vám může v dalších dnech hodit. Svobodní Vodnáři dnes mohou potkat velice zajímavou osobu. Zadaní se mohou těšit na příjemné překvapení od svého partnera.

Ryby

Milé Ryby, dnes vás čeká velmi důležité rozhodnutí. Snažte se nepodlehnout tlaku, který to přináší. Těšit se můžete na peněžní přínosy z různých zdrojů. Od dětí mohou přijít zajímavé zprávy. Je dobrý čas rozšířit si své vzdělání. Učte se od zkušených, v budoucnu se vám nabyté informace mohou velmi hodit. Díky svému sebevědomému chování dnes můžete získat zajímavé kontakty a nové přátele. Váš partner vám dnes dá najevo, jak moc pro něj znamenáte.