Horoskopy

Nejšťastnější znamení pro rok 2023: Kdo zažije nejlepší zbytek roku?

Nejšťastnější znamení pro rok 2023: Kdo zažije nejlepší zbytek roku?

Rok 2023 podle astrologických předpovědí patří k těm šťastnějším. Pro všechna znamení platí, že je mohou potkat významné okamžiky, které dají života zcela nový směr. Z loňska sice zpočátku převládaly obavy z budoucnosti, ale první třetina roku vše ustálila a do zbylých měsíců je třeba vykročit s očima i myslí dokořán, aby vám neutekla žádná příležitost. 

Někteří do roku 2023 vstoupili plní energie štěstí se na ně smálo na každém kroku. Ale je vrtkavé a přelétavé, a tak může být zbytek roku úspěšnější zase pro jiná znamení. Vždy ale platí, že novým příležitostem musíte jít naproti, každý jsme totiž svého štěstí strůjcem. 

Blíženci (21.6. -21.7.) 

Zvlášť pro vás, Blíženci, to bude velmi úspěšný rok, ve kterém na vás štěstěna rozhodně šetřit nebude. Jednoduché to ale mít nebudete, čeká vás mnoho změn, z nichž některé budou součástí transformace vašeho nitra. Rok 2023 ukončíte úspěšně v případě, že se dokážete naučit trpělivosti a srovnáte si životní hodnoty. Konečně se vyplatí vaše usilovná práce, a tak se zlepší situace okolo financí i pracovních možností. Najdete tak i čas na sebe i své blízké, budete moci odpočívat a zbytek roku si užijete v poklidu a harmonii. 

Váhy (23.9. – 22.10.) 

V letošním roce budete všude narážet na lásku, štěstí a úspěch. Musíte však také něco udělat. Pro lásku, která je vaší náplní, směrujte všechnu pozitivní energii. Touha a vášeň pak ve vztahu chybět rozhodně nebudou. Pro upevnění pout buďte věrní a loajální. Největší zkouškou, zda si úspěch zasloužíte, bude nutnost se rychle a dobře rozhodnout. Hoďte za hlavu nejistotu a nerozhodnost a jděte si za svými cíli jasně a bez otálení. Najdete tak nový směr, který vás dovede k pozitivnímu konci roku, který si zasloužíte.

Střelec (23.10. – 21.11.) 

Letos vás čeká spousta práce, která ale povede ke zlepšení finanční situace a celkové prosperitě. Budete si sice muset odpustit některá dobrodružství, do kterých byste se jindy vrhli po hlavě, ale čas strávený v práci a doma s rodinou se vám opravdu vyplatí. Ještě chvíli nepolevujte v pracovním nasazení a upevňujte vztahy se svými blízkými. Postupně tak z vaší cesty životem vymizí překážky, které byste jinak museli překonat. Odpusťte si riskování a sázejte raději na jistotu, letošní rok si prostě žádá změny. Ale nebojte adrenalin se brzy bude moci do vašeho života vrátit naplno.