Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 20.5.2023. Blíženci se mohou těšit na den plní vášně, Štíři mohou být osamělí

Horoskop na dnešek – sobota 20.5.2023. Blíženci se mohou těšit na den plní vášně, Štíři mohou být osamělí

Beran

Dnes se vám bude dařit v lásce, ostatní oblasti ale mohou být únavné až stresující. Zadaní zažijí se svým partnerem hezký den, nezadaní mohou začít flirtovat. Abyste dobili energii, naplánujte si na dnešek krátký a nenáročný výlet. Zbytečně nerozhazujte peníze, protože po finanční stránce na tom nejste moc dobře. Je třeba zaplatit toho opravdu hodně. Naděje na jakékoli finanční přilepšení je dnes mizivá. Nehazardujte!

Býk

Milí Býci, pokud začínáte nový romantický vztah, nebojte se zeptat druhé osoby na to, co vás skutečně zajímá. Kromě toho, že ukojíte svou zvědavost, zjistíte, že toho máte hodně společného. Dnes se vyplatí vyrazit na nákupy, protože to pro vás bude mít relaxační účinky. V zaměstnání spíše pozorujte, jak se ostatní chovají, než abyste uvěřili tomu, co říkají. Skutečnost totiž může být někde jinde.

Blíženci

Blíženci, připravte se na romantiku, protože dnes vás čeká den plný vášně a lásky. Zadaní si užijí se svým partnerem, nezadaní mohou začít flirtovat. Ideálním partnerem pro dnešní den jsou Býci. Na dnešek vám hvězdy určily šťastná čísla, kterými jsou 89, 31, 17, 94 a 2. Po finanční stránce vás čekají větší výdaje, které jste ale očekávali. V zaměstnání se snažte strávit nějaký čas se svými spolupracovníky, abyste je lépe poznali a vylepšili vzájemné vztahy.

Rak

Pokud cítíte, že váš vztah nefunguje, nelžete si zbytečně do kapsy. To, že se ujistíte, že je vše v pořádku, pro vás nebude uspokojivé. Pro oba bude lepší, když se vaše cesty rozejdou. Pravidelně si kontrolujte e-mailovou schránku, protože jejím prostřednictvím vám může přijít zajímavá obchodní nabídka. Vaše finanční situace je stabilní, snažte se o to, abyste si ji udrželi co nejdéle. Cítíte se nabití energií a sršíte sebevědomím.

Lev

Dnes jste, milí Lvi, pod vlivem Venuše. Není to nic špatného, právě naopak: budete se těšit z toho, jak je láska krásná věc. Vaše myšlenky putují do vzdálených míst. Možná vás dokonce láká představa, že byste se přestěhovali. Dejte si ale pozor, dnešní den není ideální na investice do nemovitostí. Štěstí vám mohou přinést čísla 7 a 9. Na obzoru je zvýšení vašeho platu. Abyste si ho ale zasloužili, budete si muset projít vážným rozhovorem se svým nadřízeným.

Panna

Milé Panny, máte rády ve všem pořádek. Pokud jste vstoupili do nového vztahu a nevíte, jak si stojíte, je načase ho definovat. Ať už to s vámi myslí druhá polovička jakkoli, přinese vám to úlevu. V oblasti technologií se vám dnes příliš dařit nebude. Budete mít pocit, že všechna zařízení jsou proti vám. Může to být velmi únavné. Při kreativních činnostech se vám příliš dařit nebude, zaměřte se proto spíše na praktické záležitosti, které je třeba vyřešit.

Váhy

Váhy, dneska se budete extrémně dobře cítit ve společnosti laskavých a milujících Střelců. Pokud jste s tímto znamením ve vztahu, můžete se těšit na láskyplný vztah, kdy budete mít pocit, že jste milování. Vašimi šťastnými číslo jsou pro dnešek 8, 9, 4, 13 a 49. Bude se vám hodit nějaké štěstí navíc, můžete si pomoci tím, že si oblečete něco modrého. V zaměstnání jde všechno podle vašich představ. Je ale načase vylepšit vztahy se svými spolupracovníky. Přátelský a milý přístup a ochota pomoci vám jistě pomůže!

Štír

Dneska zažijete emoční horskou dráhu. Naštěstí váš partner ví, jak má na takové situace reagovat, takže s ním nezažijete žádné konflikty. Dnes se ale můžete cítit trochu osaměle. Plánujete-li nějaký výlet, zeptejte se některého ze svých přátel, jestli vám nechce dělat společnost. Ve finanční oblasti jste trochu podráždění. Může to být způsobeno špatnou investicí, například tím, že jste půjčili peníze nesprávné osobě. Ohroženo je zdraví vašeho žaludku, dejte si tedy pozor na to, co sníte.

Střelec

Váš vztah se nepodobá vztahům, které vidíte ve svém okolí. Nenechte se tím ale znepokojit. Máte velkou schopnost být ve vztahu flexibilní, takže se snadno dokážete přizpůsobit potřebám svého partnera. Dohromady funguje jako dobře namazaný stroj. Nesnažte se napodobovat ostatní. Po finanční stránce si můžete lehce přilepšit, stačí mít otevřené oči novým možnostem. Můžete začít pochybovat o svých schopnostech, což může zkazit váš pracovní výkon.

Kozoroh

Spíše než se snažit přesvědčit ostatní, že o ně stojíte, zaměřte se raději sami na sebe. Je důležité začít se mít rád i s chybami. Pokud se takto přijmete, začnou vás mít rádi i ostatní. Pokud se chystáte udělat si dnes výlet, zkuste se zaměřit na autentické zážitky. Ve financích se vám daří dobře, příliš velká sebejistota ale může být spíše na překážku. V zaměstnání jste velmi ochotní, dejte si pozor na to, aby toho vaši spolupracovníci příliš nezneužívali.

Vodnář

Buďte otevření novým možnostem, co se vztahů týká. Možná dnes najdete spřízněnou duši nebo zažijete s partnerem něco nevšedního. Každopádně se ve vztahu cítíte velmi dobře. Šťastnými čísly pro dnešek jsou 92, 67, 65 a 29. Máte trochu strach o svou finanční situaci. Ve skutečnosti se ale nemáte čeho obávat, pokud nepodlehnete touze zbytečně utrácet. Obecně ale máte velmi pozitivní náladu, díky které si dokážete užít každou vteřinu dne.

Ryby

Milé Ryby, nenechte se unést žárlivostí, která se o vás dnes bude pokoušet. Od svého partnera byste se totiž mohli dočkat velmi negativní reakce. Mějte oči otevřené, protože dnes se vám může naskytnout příležitost, jak získat nějaké peníze navíc. V práci jste velmi kreativní, takže se pusťte do činností, kde tuto vlastnost můžete využít. Při utrácení se chovejte zodpovědněji, nebo se brzy můžete začít potýkat s problémy. Pravidelně přispívejte na svůj spořící účet. Hrozí vám stres a deprese.