Krása a módaNehty

Nejnovější trendy v manikúře pro rok 2023

Nejnovější trendy v manikúře pro rok 2023

Pokud vás baví sledovat módní trendy, možná uvítáte pár tipů ohledně nehtů. Poradíme vám, jaká manikúru bude letos trendy. Díky nám trefíte ty správné barvy a styly. Nosit se bude hlavně růžová, ale vedle nešlápnete asi s pastelovými barvami.

1. Sázka na přirozenost a zdraví

Pokud si kvůli práci nemůžete dovolit dlouhé nebo barevné nehty, máme pro vás dobrou zprávu. Přirozená krása je v kurzu. Nehty můžete mít klidně krátké, není třeba je mít ani nalakované. Případně lze použít bezbarvý nebo světle růžový lak.

Důraz je kladen i na zdraví a správnou péči. Nehty nestříhejte, ale pilujte (v jednom směru, nepřejíždějte sem a tam). Patřičnou pozornost věnujte i kůžičce. Tu nikdy nestříhejte nůžkami, ale pouze jemně zatlačujte do nehtového lůžka.

2. Francouzská manikúra s barevnými konečky

Patříte mezi fanynky francouzské manikúry? Můžete této manikúře zůstat věrné i letos. Rozhodně však doporučujeme jednu malou změnu. Místo bílých konečků nehtů, zkuste barvy. Letos totiž frčí francouzská manikúra s barevnými konečky. Vyberte si svůj oblíbený barevný lak, přetřete jím konečky a nakonec použijte lak bezbarvý.

Tip pro vás: Barev můžete použít i více. Každý koneček nehtu přetřete jiným lakem nebo pravidelně střídejte barvy dvě.

3. Pastelové barvy

Letos vedle nešlápnete ani s pastelovými laky. Pomocí laků můžete na nehtech vytvářet například vlnovky, zkusit můžete geometrické tvary nebo můžete vytvořit třeba veselá barevná kolečka. Rozhodně se neomezujte pouze na jednu barvu, pastelové laky kombinujte!

4. Růžová jako panenka Barbie

Vsaďte na růžovou a pořiďte si více laků v této barvě. Nosit se bude nejen světlounká růžová, ale i výrazná tmavě růžová. Zkusit můžete i růžovou se třpytkami.