Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 8.5.2023. Blíženci mohou přijít k penězům, Kozorozi budou mít skvělý den

Horoskop na dnešek – pondělí 8.5.2023. Blíženci mohou přijít k penězům, Kozorozi budou mít skvělý den

Beran

Sváteční den pro vás bude ve znamení změn. Snažíte se zavést něco nového, to vás ale může vyčerpat nebo rozrušit. Svůj vnitřní klid můžete získat zpět prostřednictvím dechových cvičení. Máte dobré nápady, které se ale vaše okolí může snažit okopírovat. Braňte se tomu, síly na to máte dost. Záležitosti, které nemůžete změnit, vás sice potrápí, měli byste se ale snažit hodit je za hlavu.

Býk

Záležitosti, do kterých jste dříve věnovali energii, vám teď mohou přinést ovoce. Dnešní den je jako dělaný pro dokončení nejrůznějších projektů. To může být ale hektické, takže hrozí úbytek energie. Abyste ji dočerpali, najděte si klidné místo, kde se budete věnovat sami sobě. Pokud se budete vyjadřovat diplomaticky, můžete dosáhnout svých cílů efektivně.

Blíženci

Jste klidní, takže vás nic neohrozí. A co víc: budete mít sílu uklidňovat okolní již vzniklé konflikty. Na obzoru je také finanční polepšení! Hrozí ale zdravotní problémy, zejména v důsledku úrazu. Dejte si pozor zejména na prudké pohyby, které vám mohou způsobit bolest. Dnes budete muset učinit určitá rozhodnutí – než vynesete rozsudek, pořádně si je rozmyslete!

Rak

Raci, dnes budete doslova sršet energií! Každodenní rutina nebude nic pro vás. Raději se věnujte svým koníčkům nebo si najděte něco nového, co byste chtěli vyzkoušet. Při rozhodování se řiďte svou intuicí, díky ní se mýlit nebudete. Vaše energie a dobrá nálada nakazí i vaše okolí, takže kam přijdete, tam budete rozdávat radost. Ostatní vás budou vnímat velice pozitivně.

Lev

Dnešní sváteční den budete tak trochu přitahovat problémy. Nevyplatí se je ale řešit, raději je odložte na později, když to půjde. Uvolnit se můžete v rodinném kruhu, zejména děti vás nabijí energií. Dnes budete velmi vyhledávanou osobou, což vás ale může do určité míry iritovat, protože vám to znemožní užít si čas sami se sebou. Nenechte si tím ale zkazit náladu, těšte se z toho, jak jste oblíbení.

Panna

Pokud chcete, aby lidé souhlasili s vašimi návrhy, budete je muset přednášet přirozeně. To může být dnes poměrně obtížné, protože i když v duši bude klidní, fyzicky se potřebujete vybít. Budete-li tedy prezentovat své nápady, zvolte klidné a uvolněné prostředí. Nepomáhejte lidem, kteří si pomoc nepřejí, a to navzdory tomu, že ji potřebují.

Váhy

Dnes budete chápavější a vnímavější ke svému okolí více, než kdy jindy. Využijte toho, abyste napravili vzniklé problémy nebo jen posílili mezilidské vztahy. Na psychologické úrovni jste na tom skvěle, nicméně fyzické dovednosti mohou zaostávat. Nepouštějte se do fyzických aktivit, zkuste se zaměstnat nějakou zábavnou mentální nebo kreativní činností. Pokud po něčem toužíte, neváhejte to sdělit ostatním. Je pravděpodobné, že vašim přáním bude vyhověno.

Štír

Problém, který vás dlouho trápil, se dnes vyřeší téměř sám. Avšak na místo toho, abyste se z toho radovali, budete dnes spíše podráždění. Budete se muset hodně snažit, abyste udrželi své negativní emoce na uzdě. Pokud vás něco naštve, pokuste se opustit místnost a uklidnit se o samotě. Je to lepší, než verbálně někoho zranit. Pokud je pro vás soužití s ostatními dnes problematické, věnujte se sami sobě. Je ideální prostor pro osobní pokrok.

Střelec

Vaše sebevědomí a vyjadřovací schopnosti vám mohou pomoci otevřít nové dveře. Neobejde se to ale bez projevů žárlivosti z vašeho okolí. Pokud se pustíte do konfliktu s těmito osobami, mohou vzniknout mnohá nedorozumění, která budou mít dopad také v budoucnosti. Hrozí pocit únavy, který ale můžete zahnat fyzickou aktivitou.

Kozoroh

Dnes vás čeká skvělý den. Budete mít velmi dobrou náladu, která bude nakažlivá i pro vaše okolí. To způsobí, že vás ostatní budou vyhledávat, takže budete v obklopení veselých lidí, které máte rádi. Dejte si pozor na utrácení. Dnes vás to bude svádět k nákupům všeho možného. Pro nakupovaní ale není vhodný čas, takže tuto činnost odložte na den, kdy budete smýšlet praktičtěji. Projekt, na kterém jste pracovali, se blíží do zdárného konce.

Vodnář

Dnes se můžete tak trochu nudit. Proto se vaše mysl bude zabývat spoustou záležitostí. Přijdete na řešení spousty drobných problémů, které se kolem vás vyskytly. Nečekejte ale, že objevíte něco zásadního. Jakékoli aktivity pro vás budou nedostupné, odrazovat vás od nich bude pocit únavy. Vzhledem k tomu, že za to může nesprávná strava, snažte se změnit svůj jídelníček k lepšímu. Nesnažte se zapadnout, dnes prostě s proudem jít nemůžete.

Ryby

I když je svátek, pusťte se do řešení problémů. Dnešek je totiž skvělý den, kdy vás budou napadat vhodná řešení téměř na všechno. Svou efektivitu můžete využít nejenom na problémy v domácnosti, ale také ty profesní nebo ty, které se týkají výchovy vašich dětí. Nezapomeňte ale také odpočívat. Budete se muset zaměřit také na rovnováhu – vaše akčnost musí být vyvážena odpočinkem, fyzická aktivita mentální činností. Dnes přesvědčíte každého.