Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 19.5.2023. Beran zaujme partnera, Panny zažijí romantický večer

Horoskop na dnešek – pátek 19.5.2023. Beran zaujme partnera, Panny zažijí romantický večer

Beran

Milí Berani, máte toho tolik na práci! To ve vás může vyvolat stres. Nebojte se, všechny své pracovní povinnosti zvládnete, i když to tak na začátku dne nevypadá. Snažte se pečovat o své zdraví tím, že se vyhnete alkoholu a cigaretám. Nejenže si tím kazíte zdraví, může to ale zhoršit také vaši finanční situaci. Pohodlně se budete cítit mezi svými nejbližšími přáteli, dejte si ale pozor na jejich rady. Ty nemusí být vždy dobré, byť jsou tak míněny. Dneska dáte najevo své sympatie opačnému pohlaví – a náklonnost bude oboustranná!

Býk

Váš den bude velmi únavný, čeká vás spousta práce, kterou považujete za nudnou, spojená s fyzickým vypětím sil. Váš večer rozzáří děti, takže se rozhodně nevyhýbejte jejich společnosti. Je vhodné začít myslet na šetření peněz na horší časy. Váš milostný život je v naprostém pořádku, cítíte se milovaní a svou lásku neváháte dávat zpět. V zaměstnání si ujasněte své priority.

Blíženci

Nutně potřebujete odpočinek! Pokud myslíte na relaxaci, jste na špatné stopě. Dneska vám pomohou odstranit únavu blízcí přátelé. Po finanční stránce jste na tom velmi dobře, dokonce je možné, že zaznamenáte nečekaný příjem. Nesvěřujte se svými důvěrnými informacemi nikomu, protože se mohou dostat ven a způsobit tak potíže. Osobní vztahy jsou dnes citlivé, snažte se proto vyvarovat jakýmkoli výměnám názorů.

Rak

Čeká vás únavný den plný nepříjemných povinností. Jakmile je budete mít za sebou, vyhledejte společnost svých dětí. Hraní s nimi vás přivede na jiné myšlenky a zapůsobí jako balzám na vaši duši. Pokud máte plán, jak ušetřit rodinné finance, začněte na něm pracovat už dnes. I když jste nic neplánovali, večer se můžete setkat s dobrými přáteli, kteří vás nabijí energií. Váš milostný život jen kvete, nepolevujte a i nadále mu věnujte dostatek času.

Lev

Dnes cítíte nadmíru energie a máte chuť pustit se do něčeho nevšedního. Neexistuje důvod, proč se do toho nepustit! Pokud jste v minulosti investovali své peníze podle rady odborníků, dnes můžete sklízet zisky. Nevnucujte svůj názor dětem, protože hrozí zbytečné konflikty. O své pravdě je nepřesvědčíte, i když to myslíte dobře. Je ideální čas věnovat se něčemu kreativnímu. Je vhodné připravit pokrm pro svého milovaného a vyjevit mu svou lásku.

Panna

Pokud vám zbývá čas navíc, věnujte se svým koníčkům nebo věcem, které vás baví. Může vám to pomoci potkat nové přátele a příležitosti. Pokud jich využijete, kouká z toho také finanční zisk. I když máte tendence pomáhat každému, kdo to potřebuje, dnes si to dobře promyslete. Ne každý si vaši pomoc zaslouží a vám to zbytečně bere energii. Váš milostný život je v naprostém pořádku, je velmi pravděpodobné, že dnes zažijete romantický večer.

Váhy

Ve vztahu i na pracovišti pociťujete žárlivost. Tento ošklivý pocit nedávejte za vinu ostatním, zaměřte se spíše na to, abyste se ho zbavili. Motivujte se vhodným způsobem a zapracujte na sobě tak, aby se vám podařilo dosáhnout toho, co závidíte ostatním. Snažte se sdílet radosti i neštěstí svých nejbližších. V tomto týdnu budete neuváženě utrácet za zbytečnosti. Někdo se snaží vám ublížit. Může to být i na poli lásky, váš partner vás může zklamat.

Štír

Dnes se rozhodně společnosti nevyhýbejte! Vyrazte ven se svými přáteli, díky nim totiž dnes můžete potkat někoho opravdu výjimečného. Může vás vhodným způsobem motivovat. Své peníze utrácejte uvážlivě, protože vám hrozí poměrně velká finanční ztráta. Pociťujete obrovské množství energie, které ale na ostatní působí jako afektovanost. To může způsobit, že se vám okolí bude vyhýbat. Snažte se držet své emoce i projevy na uzdě, ať jste příjemným společníkem. Dnes jste schopni posoudit, zda váš partner je ten, s kým chcete strávit život.

Střelec

Milí Střelci, bohužel vám hrozí zdravotní problémy. Ve hře je zejména migréna. Svůj zdravotní stav můžete ovlivnit vhodnou stravou. Snažte se zahrnout co nejvíce ovoce a zeleniny a vyvarujte se kořeněných jídel. Začínají vás trápit finanční potíže, pomoc ale můžete získat od svých rodičů. Dejte si pozor, co říkáte, protože pak můžete podléhat nechtěné kritice a nepochopení. Váš partner pro vás dnes udělá všechno pro to, abyste byli šťastní.

Kozoroh

Vysoce kalorická strava může způsobit nejenom přibývání na váze, ale také zdravotní problémy. Vyhýbejte se jí proto. Díky nové finanční dohodě můžete získat peníze navíc. Doma pociťujete napětí. Nenechte se touto situací pohltit. Svou energii věnujte do pracovních záležitostí nebo do cvičení. Neoddávejte se sebelítosti. Jste mimořádně intelektuálně silní, čehož můžete snadno využít ve svůj prospěch. V práci hýříte nápady, které budou v budoucnu odměněny. Dejte si pozor, ať stihnete dokončit své úkoly včas.

Vodnář

Pokud se nezačnete starat o své zdraví, můžete zaznamenat zhoršení svého zdravotního stavu. Můžete mít pocit, že na tom po finanční stránce nejste dobře. Netrapte se tím a aktivně zakročte. Tento problém můžete snadno vyřešit tak, že se sejdete s finančním poradcem, který vám navrhne, kde se dá ušetřit. V rodinném životě je vše tak, jak má být. Všichni jsou uvolnění a veselí. Ve volném čase se můžete setkat s přáteli. Jste na tom po psychické stránce dobře a máte moc pomoci zlepšit myšlení a stav svých nejbližších.

Ryby

Máte příliš mnoho starostí, což u vás může zvyšovat stres. Taktéž jste přehnaně citliví. Nedělejte tedy unáhlená rozhodnutí ohledně vztahů. Později byste jich mohli litovat. Zlepšila se vám finanční situace, a tak máte prostor pro koupi věcí, které opravdu potřebujete. V dnešním dnu přijde pozitivní nečekaná zpráva. Na pracovním poli hrozí negativní změny. Pokud ale vytrváte ve svém úsilí, nemusí se na vás projevit. Pokud jste unavení, obraťte se na svého partnera. Ten pro vás má pochopení a nabídne vám svou uklidňující náruč.