Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 1.6.2023. Raci mohou povýšit a Kozoroh dnes může potkat novou lásku

Horoskop na dnešek – čtvrtek 1.6.2023. Raci mohou povýšit a Kozoroh dnes může potkat novou lásku

Beran

V rodině Berana vládne harmonie, jsou zde ale vlivy, které způsobí boje o autoritu. Nový vztah neobstojí, nicméně udělá volnou cestu pro něco konstruktivnějšího v budoucnu. V pracovním i osobním životě můžete pociťovat trochu napětí a stresu, věnujte se tedy činnostem, které vám umožní uvolnit se. V práci se dočkáte uznání za svou tvrdou práci. Uchazeči o zaměstnání budou mít úspěch.

Býk

Ve vztahu můžete očekávat romantiku, kterou umíte dávat i brát. Vaše něha a inspirace bude oceněna vaším partnerem, který neváhá splnit vám každé přání. V lásce ale mějte realistická očekávání. Snažte se zachovat si dobrou náladu, nemá smysl se nad něčím příliš zlobit. V pracovních záležitostech vám dochází trpělivost. Zábavné komentáře kolegů si berete příliš osobně, chybí vám smysl pro humor.

Blíženci

Dnešní den pro vás bude tak trochu výzvou. Namísto milujícího partnera se stanete v žárlivou fúrii, která má nutkání neustále kontrolovat svého partnera. Tyto obavy a úzkosti postupně přejdou, nenechte si jimi zkazit krásný vztah! Nezadaní dnes sice mohou někoho potkat, nicméně druhá osoba pro ně bude nakonec zklamáním. Energie se u vás střídá s únavou. V práci vás čeká hrozný den, protože nejste schopni pracovat v týmu.

Rak

Ve vztahu všechno klape tak, jak má. Atmosféra je velmi pozitivní. Pokud se přece jen dostanete se svým partnerem do konfliktu, buďte upřímní a vyjádřete své emoce. To pomůže vyčistit vzduch a nakonec i vylepšit vzájemné vztahy. Nezadaní mohou dnes zažít spoustu zajímavých setkání, která přinesou neobvyklé pocity. Je možné, že z toho kouká i vážný vztah. V zaměstnání vás čekají nové povinnosti a příležitosti, kterých byste rozhodně měli využít!

Lev

Zadaní mohou pociťovat, že se jejich vztah stává dobrodružství. To ale rozhodně není na škodu, aspoň se nenudíte! Nezadaní se snaží o rande o sto šest. Bohužel vás čeká řada selhání. Zkuste se na lidi dívat z nového úhlu pohledu. Vaše nemotorné chování vás irituje. Vyhýbáte se proto svým povinnostem. V práci můžete být povýšeni, protože máte přesně ty vlastnosti, které se na vedoucího sluší.

Panna

Ve vztahu to může začít skřípat. Bude třeba zachovat si trpělivost a vyvinout velké úsilí, abyste se vyhnuli hádkám s partnerem. Naštěstí to zvládáte dobře. Budete neklidní, což se projeví v mezilidských vztazích. Nejste schopni navazovat nové kontakty. Potenciální zájemci o vztah s vámi raději zařadí zpátečku. Snažte se tento zmatek uklidnit a věnujte se relaxačním činnostem. Zachováte si praktické myšlení, které se vám bude hodit zejména v zaměstnání.

Váhy

Ve vztahu to bude jiskřit – bohužel v tom špatném slova smyslu. Hrozí hádky, střety a napětí. Neházejte problémy pouze na svého partnera, oba jste je způsobili stejným dílem. Naštěstí je vaše druhá polovička natolik velkorysá, že přijde s nabídkou míru. Vy se ale neumíte omluvit za své chyby! Nezadaní nebudou mít dnes štěstí. Nikdo se vám totiž nezdá dost dobrý! Cítíte se ve stresu, úzkosti nebo prostě znuděně. V zaměstnání využijete své komunikační schopnosti, takže dokončíte realizaci důležitého projektu.

Štír

Vaše dnešní rozpoložení vám neumožňuje dělat správná rozhodnutí. Práce v týmu není nic pro vás. V jakékoli práci se budete muset spolehnout sami na sebe. Zadaní mohou začít plánovat budoucnost s drahou polovičkou. Může jít o plánování společného bydlení, společnou dovolenou nebo třeba nový kus nábytku do společné domácnosti. Nezadaní si nejsou jisti svými pocity. Než se vyjádříte druhé osobě, měli byste si být skutečně jisti, že o danou osobu stojíte.

Střelec

Optimismus, který dnes pociťujete, naplní váš den. Můžete se těšit na nové přátele i nové příležitosti. Zadaní dneska otevřou spor, který dlouho odkládali. Nebojte se, vyčistí to vzduch a případ to definitivně uzavře ke spokojenosti obou partnerů. Nezadaní mohou mít pocit, že se v minulých vztazích mýlili a budou chtít na některý ze vztahů navázat. Naštěstí je zde přítel, který vám to vymluví a vysvětlí důvod, proč to není dobrý nápad.

Kozoroh

Svou nervozitou a netrpělivostí můžete negativně ovlivnit také kolegy v práci. Snažte se proto zklidnit a nedávejte dnes emoce příliš najevo. I ve vztazích to dnes nepůjde příliš snadno. Jste vznětlivější, než obvykle. Vaše drahá polovička ale umí rozptýlit mráčky a pomoci dosáhnout dobré nálady! Nezadaní mají velkou naději na ideální lásku. Musíte se ale uvolnit a nechat průchod svým touhám.

Vodnář

Zadaní se dnes nemusí ve vztahu cítit příjemně. Budou mít tendenci se partnerovi vyhýbat. To může nastartovat menší partnerskou krizi. Svobodní Vodnáři se budou bavit a potkávat spoustu nových lidí. Nicméně vztah z toho nejspíš nebude, protože si vybíráte lidi, kteří o vás nemají zájem. Dejte si pozor na kotníky a chodidla. Nazujte si pevnou obuv, abyste minimalizovali riziko jejich poranění. V zaměstnání se vám může pomoci probudit projekty, o kterých se myslelo, že jsou nerealizovatelné.

Ryby

Vaše tělo vám dává znamení, že už je unavené. Naslouchejte mu a dopřejte si odpočinek. Zadaní by měli přehodnotit své priority. Váš partner se stále hůře vyrovnává s vašimi výkyvy nálad a napětí stoupá! Nezadaní se nemohou rozhodnout pro jednu osobu jako svého partnera. Obě dvě osoby jsou tolik zajímavé a každá je jiná! Pokud se nerozhodnete, přijdete o obě. V zaměstnání můžete zaznamenat pomluvy od některého z kolegů. Snažte se nenechat jimi ovlivnit svůj pracovní výkon.