Krása

Elegantní decentní tetování pro rok 2024

Elegantní decentní tetování pro rok 2024

Občanku už máte (několik) desetiletí, líbí se vám tetování, ale stále se chcete cítit elegantní. Decentní tetování nemusí kazit dojem upravené dospělé dámy. V dnešní době existuje mnoho tatérů, kteří jsou schopni vytvořit velmi jemné linky, a proto jejich práce často vypadají jako skutečná umělecká díla. 

  • Dobře si svůj nápad promyslete
  • Vyberte motiv a umístění
  • Zvolte správného tatéra

Zamyslete se

Pořídit si tetování může být celoživotní tužba, stejně tak ale i momentální nápad. Proto se nejprve zastavte a položte si otázku, zda nebudete svého rozhodnutí záhy litovat. V dnešní době je sice možné tetování odstranit, jen málokdy je to však zcela dokonalé.

Vědět co a kam je základ

Elegantní decentní tetování dnes volí mnoho žen. Jedná se o menší obrázky často s květinovým motivem, které jsou vyvedené jemnými linkami. Mohou být navíc doplněné i o barvy. Oblíbené jsou také zvířecí motivy a různé nápisy. Plno inspirace najdete na Pinterestu, ale pokud si nejste jistí, jaký motiv vybrat, zeptejte se přímo svého tatéra. Bude rád, že může dát průchod své kreativitě. Řekněte mu, že máte zájem o elegantní decentní tetování a uvidíte, co vymyslí.

Výběr tatéra

V dnešní době plné moderních technologií a sociálních sítí je snadné přečíst si uživatelské recenze prakticky na cokoli. Tedy i na tatéra. Ti nejlepší mají pochopitelně plno dlouho dopředu, a proto budete muset na svůj termín dlouho čekat, například na Instagramu ale najdete plno talentovaných lidí, kteří s tímto oborem teprve začínají, a proto shánějí nové klienty.

Shrnutí

Pokud se rozhodnete do tetování jít, zvolte takové místo, které bude možné v případě potřeby snadno skrýt. Konkrétní motiv pro vás může mít hlubší význam, ale pokud si vyberete něco jen proto, že se vám to líbí, neciťte se kvůli tomu špatně. V první řadě jde o vaše tělo, a tedy i o vaši volbu, kterou nemusíte před nikým obhajovat.