Krása a módaVlasy

Drdol nahoře: Rychlý návod a proč patří mezi nejlepší účesy 2024?

Drdol nahoře: Rychlý návod a proč patří mezi nejlepší účesy 2024?

Hledáte ležérní a zároveň slušivý účes pro nadcházející léto? Máme pro vás tip, který vás okouzlí. Dlouho jsme pro vás hledali a nakonec také nalezli ten nejlepší vlasový styling, který si jednoduše zamilujete. Proč je tedy drdol nahoře tak dokonalý?

Proč nosit drdol nahoře?

Těžko bychom hledali mezi množstvím nejrůznějších účesů ten pravý. Jednou máme chuť nosit vlasy rozpuštěné, jindy zase sepnuté a na další den schované pod kšiltovkou. Právě drdol nahoře na hlavě je však účesem, který se vám bude hodit kdykoliv a kdekoliv.

S drdolem nahoře totiž můžete vyrazit na rande, do práce i na večírek, protože právě drdol nahoře vydrží hodiny pohybu, popíjení i zábavy. Jak jej tedy vytvořit?

Návod na vytvoření toho nejlepšího drdolu

Základem a zároveň prvním krokem bude příprava vašich vlasů. Nehledejte však za těmito slovy nic složitého, jedná se pouze o umytí vašich vlasů a nanesení tepelné ochrany vlasů před fénováním. Ať už totiž preferujete jakýkoliv účes, nezapomeňte své vlasy vždy chránit – přece jen máte pouze jedny.

A teď už konečně k samotnému návodu!

  1. Prvním krokem k vytvoření drdolu nahoře bude vyčesaný vysoký culík. Vezměte proto všechny prameny svých vlasů a vyčesejte je co nejvíce nahoru. Poté už vám nebude nic bránit v tom, abyste pomocí tenké gumičky v barvě vašich vlasů vytvořili vysoký culík.
  2. Vezměte do jedné ruky prameny splývající z vysokého culíku a začněte je točit v jednom směru. Až si všimnete toho, že jsou vlasy stočené v jeden pramen, začněte je omotávat kolem gumičky. Získáte tím nádherný tvar vašeho budoucího drdolu nahoře.
  3. Nyní pomocí tenkých sponek (rovněž v barvě vašich vlasů) přichyťte odstávající vlasy a drdol nahoře je na světě.
  4. Je vhodné výsledný drdol také zafixovat. Dlouhé výdrže vašeho účesu můžete dosáhnout pomocí běžného laku na vlasy nebo vyzkoušejte zmrazovač vlasů.