Horoskopy

Dnešní horoskop – pondělí 11.3.2024. Rak se hravě vypořádá se všemi překážkami, Střelci hrozí konflikty

Dnešní horoskop – pondělí 11.3.2024. Rak se hravě vypořádá se všemi překážkami, Střelci hrozí konflikty

Beran

Dnešní den vás čeká spousta práce. Nezastavíte se, i když cítíte, že potřebujete odpočinek. Vždy, když doděláte jednu činnost, vyběhne na vás další neodkladná povinnost. Večer můžete být pořádně unavení, takže si vyhraďte čas na relaxaci. Rozhodně nepočítejte s tím, že budete mít dost sil někam vyrazit. Domácí pohodička je balzámem na unavené tělo i mysl. Ještě více vás mohou zaměstnávat vaše vztahy. I tady se mohou vyskytovat problémy, na kterých je třeba pracovat.

Býk

Nejlépe se budete cítit ve společnosti lidí. Klíčem pro vaši duševní pohodu je nezůstat sami. Dnešní den si užijte, co nejvíce to jde. Vaše zdraví vyžaduje pozornost. Musíte se o sebe začít více starat, a to nehovoříme pouze o zdravé stravě, hydrataci a dostatečném pohybu. Postarejte se i o svou krásu. Udělejte si masku na vlasy či obličej a dopřejte si obnovující peeling. Suroviny na ně můžete mít doma ve spíži, takže tím nezatížíte domácí rozpočet. Starosti, které vás znepokojovaly, nyní zmizí.

Blíženci

Dnešní den můžete věnovat tomu, že vyřešíte problémy s ostatními osobami. Jste totiž trpěliví a umíte dobře zdůvodnit své myšlenkové pochody. Relativní klid, který kolem vás panuje, vám dává příležitost popřemýšlet nad svými cíly. Jakmile budete mít jasno, vyrazte do boje! V případě, že vás trápí zdravotní potíže, zajděte si konečně k lékaři. Sami se nevyléčíte! Hledáte-li oporu, podívejte se kolem sebe. Obklopují vás úžasní lidé, kteří by za vás dali ruku do ohně.

Rak

Klíčem dnešního dne je aktivita. Pokud si aktivně půjdete za tím, co chcete nebo potřebujete, dosáhnete toho. Jestliže budete čekat, až k vám pozitivní věci přijdou samy, nedočkáte se. Naštěstí jste v bojovné náladě, díky které snadno překonáte všechny překážky, které se vám postaví do cesty. A nejenom to: dokážete k akci motivovat i své okolí. Kolem vás panuje produktivní atmosféra. Výsledky vaší práce budou efektivní a hmatatelné. Máte důvod, být na sebe dnes hrdí.

Lev

Umíte si vybrat situace, které jsou opravdu podstatné, a ty ostatní přesunout na druhou kolej. To je pro vás velmi přínosné, protože tak můžete dosáhnout velkých věcí a přitom neplýtváte svou energií. V zaměstnání budete muset ukázat, že umíte improvizovat. Nebojte se toho, protože štěstí stojí při vás. Už se nezabývejte situacemi, které nemůžete změnit. Postupujte krůček po krůčku a zachovejte si sebevědomí.

Panna

 Je pro vás obtížné sblížit se s určitými lidmi. Dnes na vás čeká velké překvapení. Po zdravotní stránce můžete narazit na určité obtíže. Důvodem je nedostatek některých stopových prvků ve vaší stravě. Snažte se připravovat si více pokrmů založených na zelenině a zvyšte konzumaci ovoce. Hrozí zejména potíže s kostmi, takže mléčné výrobky, bohaté na vápník a vitamín D, jsou tím pravým. Lidé ve vašem okolí vás hýčkají. Nehledejte v tom postranní úmysly. Dokazuje to jen to, že jste milováni.

Váhy

Je potřeba učinit důležité rozhodnutí. Výsledky neuvidíte hned, budete si na ně muset počkat až do června. Váš úsudek je zdravý, takže se nemusíte obávat. Šetřete energií. Směřujte ji na záležitosti, které jsou opravdu důležité. Možná tak zanedbáte některé z domácích povinností. V následujících dnech ale můžete dát všechno do pořádku. Pokud jste se ocitli ve slepé uličce, nebojte se požádat o radu. Naslouchejte ostatní, může to pro vás být velmi poučné.

Štír

Dnes nezůstávejte sami. Obklopte se svými přáteli nebo rodinou, kteří vám dají nepřímo najevo, jak moc jim na vás záleží. Potřebujete pocítit, že jste důležití a ostatní tuto vaši potřebu rádi uspokojí. Snažte se konzumovat co nejvíce vitamínů, potřebujete podpořit svůj imunitní systém. Komunikace je dnes vaší silnou stránkou. Můžete se pustit do vyjasňování nejrůznějších záležitostí. Snažte se pochopit problémy také ze strany ostatních lidí.

Střelec

Nemáte chuť splynout s davem. Vaše chování tak může provokovat některé lidi, proto hrozí konflikty. Pokuste se zmírnit projevy svého chování, ať zbytečně neplýtváte energií na boje, které vám nic nepřinesou. Zbavte se starých zvyků, které jsou škodlivé pro vaše zdraví. Je možné, že se cítíte zatlačeni do kouta. Nekopejte kolem sebe a snažte se pochopit svou situaci. V lásce si nevíte rady – vyhovět partnerovi nebo se zachovat sobecky a udělat věci podle sebe? Napoví vám intuice.

Kozoroh

Komunikace s vámi není snadná, protože zpochybňujete každé tvrzení. Některé lidi ve vašem okolí to může vytáčet k nepříčetnosti. Snažte se proto trochu krotit. Pokud něčemu nevěříte, nemusí to za každou cenu každý vědět. Při rozhodování se řiďte svou intuicí. Klíčem k úspěšnému dni je střídat chvíle plného soustředění a tvrdé práce s odpočinkem. Dnes vás čeká velice zajímavé setkání s osobou, která bude v budoucnu hrát ve vašem životě velkou roli.

Vodnář

Dostal se vám do rukou projekt, který je složitý. Pokud si s ním nevíte rady, může vám prospět zásah kolegy. Hoďte minulost za hlavu, pokud chcete být opravdu úspěšní. Právě obavy z ní plynoucí brání vašemu pokroku. Vaše víra a houževnatost vám pomohou udělat spoustu kroků směrem k vysněnému cíli. Případnou kritiku si vyslechněte a vezměte si ji k srdci pouze pokud pochází od osoby, které důvěřujete. Připravte se na žárlivé scény směrem k vaší osobě.

Ryby

Očekávejte dobré zprávy! Ty vám zvednou náladu i sebevědomí. Využijte toho v pracovních i osobních záležitostech. Najednou vám rozhodování nečiní žádné potíže a za každé situace si víte rady. Nenarážíte na žádný odpor. Zamyslete se nad tím, co vám v jídelníčku chybí. Vaše strava není nezdravá, ale příliš jednotvárná. Snažte se zahrnout všechny potřebné živiny. Svůj volný čas věnujte lidem, v jejichž přítomnosti je vám příjemně.