Krása a módaMóda

Elegantní a praktické: Nejlepší 3 jarní kabáty pro seniorky

Elegantní a praktické: Nejlepší 3 jarní kabáty pro seniorky

Na jaro se všichni těšíme z několika prostých důvodů. Konečně se začíná oteplovat, dny se prodlužují, ale především můžeme zahodit tu huňaté kabáty. Zajímá vás, které tři budou letos v topu?

Klasický trenčkot

Klasické trenčkoty jsou základem šatníku a nezbytnou výbavou každé milovnice módy. Jsou totiž nejen praktické a stylové, ale také neuvěřitelné univerzální. A my se nedivíme, že se jich celebrity nemohou nabažit. A protože se tenčkoty často řadí k business casual oblečení, můžete je poměrně snadno přizpůsobit jakémukoli vzhledu. Ať už k teplákům, šatům, sukním nebo třeba cigaretovým kalhotům, které budou letos na jaře ohromným hitem.

Jak ale víte, doba jde dopředu a s ní i evoluce trenčkotů, které se v průběhu času mění a my dnes můžeme narazit na trenčkoty, které se mohou chlubit různými barevnými odstíny, vzory nebo dokonce aplikacemi. Nicméně to nemění fakt, že letos na jaře neuděláte chybu s klasickým trenčkotem, který se hodí zkrátka ke všemu. Ocení ho tak nejen minimalistky, ale i ženy, které nevědí, co zrovna ten den na sebe. Klasický trenčkot je totiž oblíbený pro svou všestrannost!

Trenčkot je pro podzimní dny ideální

Texturovaný kabát

Nemusíte mít rádi výrazné potisky, abyste se mohli zapojit do řady dam, které si oblíbily trenčkoty se vzorem. Můžete totiž vsadit i na strukturu jarního kabát. Jemný a poměrně řídký vzor je něco, co dodá jinak klasicky střiženému a stylizovanému kabátu určitou drzost. Pokud vás už nebaví každodenní nošení stejného oblečení, vsaďte na kabát se strukturou, kterým krok vedle určitě neuděláte.

A můžete vsadit prakticky na jakýkoli vzor, protože letošek se bude vzory jen hemžit. Sáhnout tak můžete třeba i po nadčasové kostce, která vašemu outfitu dodá na eleganci a ležérnosti a skvěle se hodí k oblečení, které je minimalistické, kdy kabát poslouží jako skvělý akcent.

Kabát se zvířecím potiskem

Pokud milujete módu stejně jako naše redakce, pak vám jistě ani neuniklo to, že letos pofrčí zvířecí vzory. A uvidíme je úplně na všem. Na botách, sukních či kalhotech, svršku a to především i na kabátech. Kabát se zvířecím potiskem tak bude vaším ideálním jarním společníkem, kterým dozajistě okouzlíte naprosto každého. Jako takový je to kousek, který už nemusíte nijak stylizovat. A pokud přeci jen, stačí kabát převázat v pase páskem a můžete vyrazit!