Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 8.2.2024. Blíženci budou mít štěstí v lásce, Vodnář může flirtovat na pracovišti

Dnešní horoskop – čtvrtek 8.2.2024. Blíženci budou mít štěstí v lásce, Vodnář může flirtovat na pracovišti

Beran

Nezadaní, vám učaruje osoba ve znamení Býka. Zadaní, vy máte dojem, že vás partner neposlouchá. Situaci řešte až v okamžiku, kdy dostanete své emoce pod kontrolu, jinak můžete způsobit zbytečnou hádku. Pokud se rozhodnete pro výlet, vezměte si s sebou někoho z rodiny. Vaše šťastná čísla jsou dnes 18, 38 a 74. V oblasti investicí příliš neriskujte a vyhýbejte se zejména akciovým trhům. Naučte se pracovat lépe s penězi. Hrozí vám zdravotní potíže spojené s hlavou.

Býk

Nezadaní, dnes se můžete zamilovat. Může jít o osobu, kterou potkáte, ale také o bývalého partnera. Zadaní, vy se připravte na řešení problémů se svým partnerem. Dnes budou vaše šťastná čísla 20, 89 a 13. Nepodléhejte akcím, která vám nabízí různé e-shopy. I když produkty mohou být skutečně ve výrazné slevě, jejich kvalita nebude taková, jaká se na první pohled zdá. Svou duševní pohodu můžete zlepšit, pokud budete trávit čas s osobou narozenou ve znamení Panny.

Blíženci

Zadaní i nezadaní, dnes se připravte na romantiku! Budete mít úspěšný den. Snažte se vyhýbat jakémukoli cestování. Nejvýhodnější pro vás bude, když zůstanete doma. Na štěstí se nemůžete spoléhat. Vyhýbejte se lidem, kteří nemají příliš dobrou náladu. Fungujete jako emocionální houba, takže se můžete snadno nakazit. Je možné, že si finančně přilepšíte. V ohrožení je zdraví vašeho krku. Pokud vyrážíte někam ven, opatřete si šálu.

Rak

Váš partner potřebuje vaši podporu. Nesuďte ho a poskytněte mu rameno, na kterém se může vybrečet. Pozorně mu naslouchejte a neshazujte jeho pocity. Pokud musíte vycestovat do zahraničí, zařiďte si cestovní pojištění. Můžete očekávat určité štěstí v oblasti financí. Rozhodněte se investovat nebo vyzkoušejte své štěstí v hazardu. Pro lepší zdraví a více energie se snažte nahradit nezdravé tuky těmi zdravými. Obsaženy jsou v oříšcích nebo avokádu.

Lev

Vypadá to, že si příliš nevážíte sebe sama. Ujistěte se, že vám váš (potenciální) partner dává zpět to, co jste do něj vložili. Vztah nemá být jednostranný. Budete-li dnes někam cestovat, pravděpodobně budete mít zpoždění. Snažte se proto vyrazit s dostatečným časovým předstihem. V zaměstnání se svěřte pouze tomu, komu důvěřujete. Vyhněte se nakupování luxusních věcí. Pokud vás trápí zdravotní obtíž, kterou jste ještě neřešili, je vhodná konzultace s lékařem.

Panna

V lásce to trochu drhne a problém je na vaší straně. Skrýváte své pocity, takže druhá osoba neví, na čem s vámi je. To ji může limitovat. V zaměstnání je dobrá věc, když se řídíte svým rozumem. Nebojte se ale občas vsadit také na své instinkty. Už neignorujte své zdravotní potíže, protože samy neodezní. Naopak se mohou po krátkém období klidu objevit s mnohem větší intenzitou, než kdy dříve. Nadbytek energie můžete věnovat činnostem s přáteli či rodinou.

Váhy

Zadaní, cítíte tolik lásky! Nebojte se o své pocity podělit se svým partnerem. Nezadaní, vy najdete zalíbení v osobě, se kterou jste kdysi pracovali. Vaše šťastná čísla budou 47, 3, 28 a 81. Investovat se nevyplácí, a to ani do poměrně bezpečných produktů, jako jsou nemovitosti. Pokud jde o peníze, naučte se pravidelně si odkládat určitou část bokem. V zaměstnání se připravte na náročný den. Zůstaňte soustředění a nenechte se nikým a ničím vytočit.

Štír

Dnes je dobrý den na vyřešení veškerých minulých vztahových problémů. Umíte se správně vyjádřit, vcítit se do druhého a citlivě sdělit, vše, co potřebujete. Můžete s vrátit na místo, kde jste se cítili dobře. Udělejte si z toho výlet, kam vezmete osobu, kterou máte rádi. I když máte ve finančních záležitostech štěstí, měli byste ho nasměrovat spíše do investicí, než do hazardu. Pokud máte ve svém okolí kamaráda, který pravidelně cvičí, zkuste se k němu přidat.

Střelec

Nezadaní, vy budete flirtovat s Vodnářem. Zadaní, vy se naučte jasně komunikovat o tom, jak se cítíte a co chcete. Díky tomu vymizí mnohé problémy z partnerského života. Na peníze buďte opatrní. Neinvestujte ani to těch nejbezpečnějších produktů. Den strávený v zaměstnání pro vás dnes bude utrpením. Musíte se velmi snažit, abyste plnili své úkoly a jde to pomalu. Nebojte se, brzy bude líp. Pokud zaznamenáte problémy se zdravím, řešte je co nejdříve.

Kozoroh

Poslední dobou jste se až příliš soustředili na různé aspekty svého života. Váš partner mezi nimi ale nebyl, a tak se může cítit opomíjen. Zamyslete se nad tím, jestli jej ve svém životě potřebujete, nebo jestli jste v současné době více nastavení na svobodný život. Nezadaní, vy si budete dobře rozumět se Lvem. K ostatním lidem se chovejte za každou cenu slušně. Je pravděpodobné, že někdo, koho dnes potkáte, bude mít v budoucnu pro vás větší význam. Čísla 9 a 15 budou dnes vašimi šťastnými čísly.

Vodnář

Nezadaní, vaši pozornost dnes upoutá někdo v ohnivém znamení. Zadaní, vy se v partnerském životě můžete trochu nudit. Není to jen vina vašeho partnera. Vezměte proto záležitost do svých rukou a vymyslete něco zajímavého. Při cestování se budete muset připravit na nejhorší. S pozitivním přístupem snáze vyřešíte jakýkoli problém. Štěstí vám může přinést žlutá barva, takže si rozhodně něco žlutého oblečte! V zaměstnání s vámi může flirtovat některý z kolegů.

Ryby

Zadaní, pokud máte na svého partnera speciální požadavky, nebojte se je vyslovit. Nezadaní, připravte se prozkoumat své možnosti. Ve vašem okolí se nachází někdo, kdo rozhodně stojí za pozornost. Vaše šťastná čísla jsou 7, 37, 46. Je ideální den na investování – můžete vyzkoušet i rizikovější produkty. V zaměstnání se vám bude dařit, pokud zůstanete v kontaktu s realitou. Vaše dobré nápady ale získají ocenění. Chybí vám dostatek pohybu.