Horoskopy

Numerologie pro rok 2024: Jak se vám bude dařit?

Numerologie pro rok 2024: Jak se vám bude dařit?

Věštění z čísel bylo vždy zahaleno rouškou tajemství. Co si pro vás čísla připravila na rok 2024 a na co by si měla jednotlivá znamení dávat pozor? Berani se připraví na osudové setkání se svou láskou a Ryby budou muset být trpělivé, aby všechny jejich plány skončily dobře!

Beran (21.3. – 20.4.)

Nezadaní dostanou velkou šanci k tomu, aby tento rok potkali svou osudovou lásku. Neměli byste promarnit svůj čas, vydejte se do společnosti se srdcem na dlani, to vám radí vaše číslo dva.

Býk (21.4. – 20.5)

Pětka vás varuje a radí vám, abyste si alespoň na začátku roku odpočinuli a přestali myslet na své úkoly. Uvidíte, že vám to velice prospěje.

Blíženec (21.5. – 21.6.)

Sedmička se letos soustředí převážně na duchovno. Toto číslo vás bude ovládat po celý rok, začněte rozvíjet trochu sami sebe tak, abyste se cítili opravdu spokojení.

Rak (22.6. – 23.7.)

Začněte snít o své budoucnosti a vystavte ji na svých zkušenostech. Šestka je číslem, které vám k tomu dopomůže. Oddávejte svým snům a touhám.

Lev (24.7. – 23.8.)

Zejména ve vztahu byste si měli dát pozor, možná vám váš partner něco tají, na druhou stranu vás čeká tento rok nezapomenutelné setkání. Jděte svému štěstí naproti s magickou jedničkou.

Panna (24.8. – 23.9.)

Již delší dobou možná uvažujete o změně. Tento rok za vámi stojí šestka, která vám pomůže rozhodnout, co si ve svém životě ponechat a čeho se naopak zbavit.

Váhy (24.9. – 23.10.)

Magická trojka vám na tento rok propůjčí sebevědomí, díky kterému se budete cítit uvolnění a plní sil. Život si užívejte plnými doušky, buďte příjemní, usměvaví, přátelští, navazujte vztahy s novými lidmi.

Štír (24.10. – 22.11.)

Tento rok na vás čekají nějaké starosti a nepříjemné situace. Neodkládejte je a směle se pusťte do jejich řešení. Sedmička vám totiž dodá odvahu k tomu vše vyřešit k vaší spokojenosti. 

Střelec (23.11. – 21.12.)

S kamarády nebo s partnerem si vyměňujte nápady a zkoušejte nové věci. Učte se! Magická dvojka je velice kreativním a pozitivním číslem, která vám k tomu dopomůže.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Sněte, ale zároveň nebuďte tak naivní a nemyslete si, že vše se vám splní jen tak. Bez práce přeci nejsou koláče, ale číslo osm vám pomůže dojít až do vašeho vysněného cíle.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Díky sedmičce se letos podíváte do svého nitra. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a do ničeho se v žádném případě nenechejte tlačit.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechny vaše plány se na první pohled nevyvíjejí moc příznivě. Číslo devět totiž věští neúspěch. Nezoufejte však, buďte klidní a trpělivý a velice brzy se vše zase v dobré obrátí.