Recenze

Co se vyplatí koupit v Kiku: 3 tipy, které v roce 2024 oceníte

Co se vyplatí koupit v Kiku: 3 tipy, které v roce 2024 oceníte

V každém obchodu či obchodním řetězci se některé produkty vyplatí koupit více než jiné. Někam chodíme pro levnou zeleninu, někam zase pro skvělé maso a v dalším obchodě si pořídíte oblíbené ponožky. Co se vyplatí koupit v Kiku? Pochvalují si zákazníci spíše tamní nabídku oblečení, nebo vyzdvihují vybavení do domácnosti? To se dozvíte v dnešním článku!

Kik jako ráj balení dárků

Obchodní řetězec Kik opravdu nabízí svým zákazníkům nepřeberné možnosti v balení dárků. Za pěkné ceny zde pořídíte, jak všemožné stužky, pentle a dárkové mašle, tak i balicí papíru, překrásné a tašky, a především papírové krabičky. Design dárkových krabiček z Kiku je dechberoucí. Některé roky bývají kolekce hezčí, jiné se povedou méně.

I v těch méně povedených letech však zůstává jejich konkurence blednout. Ceny jsou navíc poměrně příznivé, a zatímco v prodejnách jako je Albi nebo Nanu Nana za dárkovou krabičku zaplatíte klidně i několik stovek, v Kiku podobnou seženete za několik desítek korun.

Bižuterie z Kiku je levná ale vydrží

Dalším typem produktu, co se vyplatí koupit v Kiku, je bezesporu bižuterie. Za řetízky, náramky i prstýnky zaplatíte doslova pár korun. Často jde o ekvivalent jednoho či dvou euro a na oplátku dostanete šperk, který vám bude dělat radost mnoho měsíců i let. Kvalitou je bižuterie zcela srovnatelná s o mnoho dražšími produkty z konkurenčních prodejen jako je ZARA nebo H&M.

Oblečení pro nejmenší

Oblečení pro nejmenší se pořádně prodraží. To ví každý rodič. Děti rychle rostou, a proto také velmi rychle střídají oblečení. Z toho důvodu je vhodné nějakou tu korunu na každém kousku ušetřit. A právě Kik nabízí skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Za málo peněz dostanete (jak se říká) hodně muziky. Nemusíte se bát, oblečení vydrží. Je ušité dostatečně kvalitně. Dbejte však na materiál a vždy upřednostněte bavlněné kousky před těmi syntetickými.