Recenze

Cien kosmetika z Lidlu: zázrak roku 2024 nebo propadák?

Cien kosmetika z Lidlu: zázrak roku 2024 nebo propadák?

Cien kosmetika je privátní značkou Lidlu. V tomto obchodě si najdete i „značkové“ výrobky, většinu jejich kosmetického regálu však zaplňuje právě Cien. V nabídce najdete jak šampony a jiné vlasové produkty, tak i sprchové gely, pečující krémy a masky, přípravky na opalování, na holení, proti pocení a mnoho dalšího. Pořídíte tam zkrátka vše, co potřebujete. Navíc za velmi lidovou cenu.

Jaká je kosmetika Cien?

  • Levná
  • Dobrý poměr cena/výkon
  • Více možností na výběr
  • Překvapivě kvalitní

Cien kosmetika patří k tomu nejlevnějšímu, co na českém trhu najdete. Konkurovat jí může například polská značka Ziaja nebo privátní značka drogerie DM Balea. Většinu produktů pořídíte do stovky, některé dokonce i výrazně levněji. Poměrně nově má navíc Cien kosmetika i Nature´s Best by Cien řadu, která nabízí různé produkty včetně šamponu, kondicionéru, sprchového gelu, tělového mléka či obličejového krému. To vše v přírodní kvalitě, se 100% za studena lisovaným olejem a stále za příznivou cenu.

Kvalita testovaná D-Testem

Cien kosmetiku si před časem vzal na paškál i takový gigant jako je D-Test. A produkty značky Cien, třebaže výrazně levnější než jiné, si nevedly vůbec špatně. Kladné hodnocení si odnášely zejména šampony, které oproti konkurentům z podobné cenové hladiny neobsahují silikony. Velkého úspěchu se dočkal také pečující krém proti vráskám Cien Day Cream Q10, který porazil v D-Testu i takové renomované a mnohonásobně dražší značky jako je Lancome nebo Clarins.

Velmi kladné recenze se snáší také na přípravky na holení včetně žiletek či sprchové gely a pěny do koupele. Vyzkoušet se rozhodně vyplatí také pečující SOS krém na ruce. Ten vás vyjde zhruba 40 korun a může z fleku soutěžit i s mnohem dražšími značkami. Cien kosmetika z Lidlu je hodnocena poměrně kladně, přestože každý z nás má jiné preference. Co si o této značce myslíte vy? Stojí za to?