Horoskopy

Cestování podle znamení horoskopu: kdo má toulavé boty?

Cestování podle znamení horoskopu: kdo má toulavé boty?

Zatímco někdo chvíli neposedí a neustále ho to někam táhne, jiný je nejspokojenější doma, když nikam nemusí. Někoho to tzv. táhne do světa a na nohou má obuté toulavé boty, kdežto jiný pomalu nevystrčí paty z domu. Cestování podle znamení horoskopu vám napoví, ke které skupině patříte.

Cestování podle horoskopu

Cestování je záliba, která rozhodně nesedne každému. Pro někoho je to dobrodružství a relax, pro jiného naopak stres, kterému se raději vyhne. Podívejme se teď společně na cestování podle znamení horoskopu a zjistěte, co hvězdy předurčují vám.

Beran

Berani jako by se snad narodili pro to, aby poznali svět a projeli ho doslova křížem krážem. Dobrodružství mají v krvi a cestování je pro ně vášeň.

Býk

Co se cestování týče, jsou zrozenci Býka velmi opatrní. Jakoukoli cestu do posledního detailu plánují. Výlet s improvizací? To od nich rozhodně nečekejte.

Blíženci

Zrozenci Blíženců jsou neustále v pohybu. Jsou to dobrodružně založení jedinci, kteří často mění své plány a cesty podle toho, jak se zrovna rozhodnou.

Rak

Cestování podle znamení horoskopu rozhodně nesedí Rakům. Ti jsou nejspokojenější doma, neradi totiž opouští svoji komfortní zónu.

Lev

Lvi milují cestování, ale pouze takové, kde se mohou nechat rozmazlovat a hýčkat. Obklopují se přepychem a to i na svých cestách.

Panna

Kritické a poměrně dost náročné Panny se jen tak s něčím nespokojí. Pokud mají někam cestovat, předchází tomu pečlivé plánování, přemýšlení a lajnování.

Váhy

Váhám cestování podle znamení horoskopu nedělá problém. Ke všemu přistupují s poklidem a v pohodě, nevadí jim improvizace ani náhlá změna plánů.

Štír

Se Štíry je to těžké. Na jednu stranu se jim nechce opouštět tzv. teplo domova, na stranu druhou je láká poznání a objevování. Takže ano, tito lidé cestují, ale dlouho se k tomu přemlouvají.

Střelec

Střelce neužije na dlouhé cesty, ale krátké výlety jim nevadí. Nicméně cestování ke svému životu nepotřebují, proto ho ani aktivně nevyhledávají.

Kozoroh

Kozorozi sice touží vidět celý svět, ale zároveň mají rádi svoji zajetou rutinu, ze které se jim příliš nechce vystupovat. Tak cestování pořád jen odkládají a tajně o něm sní.

Vodnář

Cestování podle znamení horoskopu Vodnáře je něco naprosto nepostradatelného. Vodnáři cestování potřebují k životu, jsou tak neustále někde na toulkách.

Ryby

Ryby o cestování rády sní, ale v reálném životě je jen zřídkakdy uvidíte, že by se kamkoli vydaly. Cestování jako takové je pro ně svým způsobem děsivé.