Horoskopy

Jací jste rodiče podle znamení: 12 různých povah zvěrokruhu

Jací jste rodiče podle znamení: 12 různých povah zvěrokruhu

Někteří sis drobotinou báječně rozumí a dokážou si s dětmi vytvořit báječný vztah. Jiní k dětem přistupují spíše přísně a autoritativně. Zajímá vás, jací jste rodiče podle znamení? Pak čtěte dál!

Jací jste rodiče podle znamení?

Asi každý z nás, kdo má děti, už si někdy položil otázku, jaký je rodič. Jestli ten, kdo je dětem spíše kamarád, nebo naopak ten, kdo vzbuzuje respekt.

Beran

Berani jsou přesvědčeni, že starost o děti zvládnou levou zadní a k jejich výchově přistupují tak nějak v pohodě. Děti ve všem podporují a dokážou je nadchnout pro cokoli.

Býk

Býci jsou kontaktní rodiče, kterým nechybí trpělivost. Dokážou si udržet chladnou hlavu, opakovaně vysvětlovat, co je potřeba.

Blíženci

Jací jste rodiče podle znamení Blíženců? Tito lidé jsou dětem spíše kamarády, přistupují k nim jako rovni k rovným – někdy je to výhoda, ale někdy je to spíše na škodu.

Rak

Zrozenci Raka mají rádi nad dětmi kontrolu. O jejich lásce k dětem nelze pochybovat, ale bohužel je láskou mnohdy nechtěně dusí.

Lev

Lvi jsou přesně tím typem rodičů, kteří nevynechají jediný trénink nebo představení. Pečlivě zaznamenávají a dokumentují každý krok svých dětí.

Panna

Panny jsou perfekcionisté a dokonalost vyžadují také od svých dětí, které ale bohužel vysokými nátlaky a nároky často zbytečně sráží ke dnu.

Váhy

Váhy vychovávají děti s klidem, vše se snaží řešit v klidu a bez konfliktů. Dětem toho poměrně dost povolí, nelpí na pravidlech.

Štír

Štíři rodičovství dlouho odkládají. Neumí projevovat lásku velkými gesty, ale není pochyb o tom, že své děti milují bezmeznou láskou. Nemají rádi, když jim děti skáčou po hlavě.

Střelec

Jací jste rodiče podle znamení Střelce? Zábavní, rádi s dětmi blbnete, nadchnete se pro každé dobrodružství a neustále vymýšlíte různé výlety a společné aktivity.

Kozoroh

Kozorozi jsou v roli rodičů velmi přísní, dětem stanovují hranice, které se nepřekračují, nedokážou zvolnit. Dobrá výchova je pro ne absolutní základ.

Vodnář

Vodnáři jsou bohémští rodiče, kteří nelpí na pravidlech, dětem dávají poměrně velkou svobodu. Na druhou stranu ale nepřiskočí hned poté, co si děti písknou.

Ryby

Zrozenci Ryb jsou jako rodiče velmi empatičtí. Udělali by pro ně cokoli, pro děti se klidně obětují. Nekritizují, málokdy se na ně zlobí, zahrnují je nekonečnou láskou.