Horoskopy

Hudební žánr podle znamení: ke které hudbě vás to táhne?

Hudební žánr podle znamení: ke které hudbě vás to táhne?

Každý poslouchá něco jiného. Někomu se líbí jazz, jiný se nadchl pro rockovou muziku. Napadlo by vás, že váš oblíbený žánr v hudbě může být ovlivněn znamení, ve kterém jste se narodili? Poznejte svůj hudební žánr podle znamení.

Jaký je váš hudební žánr podle znamení?

Všimli jste si někdy toho, že jednotlivá znamení zvěrokruhu často mívají společný hudební vkus? Každému z nás se líbí něco jiného. Podívejte se, jestli se vám líbí hudební žánr podle znamení, ve kterém jste se narodili?

Beran

Berani jsou zrozeni pro poslech rockové muziky. Tahle hudba je pro ně jako stvořená. Mají také rádi texty, které něco znamenají a mají hlubší význam.

Býk

Hudební žánr podle znamení Býka je jednoznačně klasická hudba. Tento styl tak nějak odpovídá jejich životnímu tempu a standardu.

Blíženci

Blížencům se líbí techno. Je to totiž ten typ muziky, díky kterému mohou poučovat své okolí. Mají též blízko i k hip hopu.

Rak

Zrozencům Raka lahodí R&B a blues. Milují emoční texty, které jim promlouvají hluboko do duše. Tento hudební styl je uklidňuje.

Lev

Lvi jsou lidé, kteří se rádi předvádí. Nikoho proto nepřekvapí, že k nim dokonale pasuje hip hop. U něj si mohou zpívat a zároveň i tancovat.

Panna

Hudební žánr podle znamení Panny je podobný tomu, který milují Býci – tušíte správně, že tohle znamení tíhne k poslechu klasické hudby.

Váhy

Váhy se zhlédli v poslechu takové muziky, díky které se mohou zaposlouchat do příběhu vyprávěného autorem. Proto jim sedí country hudba. Jako vyšitá.

Štír

Štíři se cítí sami sebou v moment, kdy se zaposlouchají do tónů hip hopu. Líbí se jim také hudba, ve které hodně vyniknou basy.

Střelec

U Střelců není jeden jediný žánr, kterému by dávali přednost. Tito lidé totiž poslouchají od každého něco, líbí se jim od každého trochu.

Kozoroh

Zrozenci Kozoroha milují jazz. Dokonale pasuje k jejich znamení. Tíhnou ke smysluplné hudbě a textům, které něco znamenají.

Vodnář

Vodnáři rádi vybočují z řady. Málokdo to o nich ví, ale pokud jde o muziku, vyhledávají alternativní hudbu, která jim připomíná, jak jsou výjimeční.

Ryby

Pro Ryby je poslech hudby útěkem od reality. Vyhledávají proto žánr, který jim pomůže uniknout od současného světa. Láká je hudba s tóny Indie.