Krása a módaVlasy

Boho účesy: Nejlepší boho účes roku 2024 a tipy navíc

Boho účesy: Nejlepší boho účes roku 2024 a tipy navíc

Určitě už jste někdy v minulosti slyšeli o boho stylu v oblékání. Nenechte se však mýlit, protože boho styl není pouze o fashion módě, ale také o vlasech. Zajímá vás, jaké účesy můžete nosit, aby byli boho? Máme pro vás ty nejlepší tipy, které si jednoduše zamilujete!

Jaké doplňky zvolit k vytvoření boho účesů?

Ze všeho nejdříve pojďme společně odkrýt tajemství, jak z vašich vlasů vytvořit boho účes pomocí volby vhodných vlasových doplňků.

Pro boho účesy jsou typické květy a je na vás, zda zvolíte právě utržené z louky nebo koupené ve formě hotových vlasových doplňků. V obchodě můžete vybírat ze široké nabídky květinových čelenek, sponek nebo gumiček. Nebojte se také použití čelenky přes čelo, která je obzvlášť boho!

Pletýnky

Nejlepšími a zároveň praktickými boho účesy jsou právě pletýnky. Je na vás, zda si vyberete obyčejné, francouzské nebo třeba rybí copy. Každý splétaný cop (pletýnka) je prostě top boho účes a vykouzlí z vás boho vílu.

Nezapomeňte každou pletýnku doplnit květinami, ať už na gumičce nebo sponkách, kterými zafixujete odstávající prameny vlasů.

Beach waves boho účes s čelenkou

Právě účes ála beach waves (plážové vlny) se skvěle hodí pro boho styl a zároveň bude skvělým svatebním účesem, pokud chystáte svatbu ve stylu boho. Korunku tomuto boho účesu dodáte díky čelence, která bude vést podél vašeho čela. Jak na to?

  1. Ze všeho nejdříve do umytých vlasů aplikujte tužidlo na vlasy. Právě tužidlo totiž vašim vlasům dodá po vysušení potřebný objem i usnadní fixaci a výdrž vašich vln.
  2. Následně na své vlasy aplikujte tepelnou ochranu ve spreji a vysušte je pomocí fénu.
  3. A konečně začneme s vytvářením plážových vln! Vlasy rozdělte na pěšinku uprostřed hlavy a vlny kulmujte směrem ven a mírně nahoru. Oblast kolem vašeho obličeje si nechte až na úplný konec.
  4. Jakmile budete mít vlasy nakulmované, nezapomeňte si nasadit bílou květinovou (nejlépe textilní) čelenku cca do půlky vašeho čela.
  5. Hotovo! Užijte si svůj boho účes třeba na svatbě vašich snů!