Recenze

Balea na vlasy: vyhlašujeme top 5 produktů 2024

Balea na vlasy: vyhlašujeme top 5 produktů 2024

Balea je privátní značka drogerie dm. Mezi jejími produkty najdete jak vlasovou kosmetiku, tak i produkty určené na pleť a tělo. Cenově spadá do levnější části spektra, svou kvalitou však některé produkty obstojí i proti mnohem dražší konkurenci. Alespoň tak hovoří zkušenosti ostatních zákazníků. My jsme pro vás dnes vybrali 5 produktů značky Balea na vlasy, které si zaslouží vaši pozornost.

Pro muže to nejlepší

K nejoblíbenějším produktům na vlasy od značky Balea patří podle zákazníků drogerie dm šampony určené mužům. Nejčastěji doporučují šampon na vlasy Sensitive od značky Balea MEN a šampon na vlasy Fresh od stejné značky Balea MEN. První z nich je určený pro citlivé vlasy a recenzenti nejvíc vyzdvihují skvělý poměr cena vs. kvalita.

ProduktCenaHodnocení (počet)Značka
Šampon na vlasy Sensitive19,90,-4,8 (71x)Balea MEN
Šampon na vlasy Fresh19,90,-4,7 (65x)Balea MEN

Vychvalovaná extra péče

Klasické šampony značky Balea se sice těší ve většině případů poměrně pěknému hodnocení zákazníků, mezi nejoblíbenější produkty však nepatří. Desítky pozitivních recenzí najdeme u speciální péče značky Balea na vlasy. Vyzkoušejte například Olej na vlasy Oil Repair Intensiv, který pomůže zkrotit nepoddajné suché konečně vlasů.

ProduktCenaHodnocení (počet)Značka
Olej na vlasy Oil Repair Intensiv84,90,-4,7 (64x)Balea Professional
Kúra na vlasy Keratin Repair89,90,-4,7 (62x)Balea Professional
Natural beauty kúra na vlasy bio avokádový olej & mangové máslo59,90,-4,7 (64x)Balea

Pokud pravidelně nepoužíváte masky na vlasy, je na čase to změnit. Vlasům totiž nestačí jen šampony, ale potřebují také pravidelnou výživu ve formě masek. Při každém mytí navíc používejte kondicionér. Všechny tyto produkty vás samozřejmě nemusí finančně zruinovat. Značka Balea nabízí masky již od šedesáti korun. Vždy ale zvolte typ vhodný právě pro vaše vlasy.