Móda

Aplikace na oblečení: 4 tipy pro rok 2024

Aplikace na oblečení: 4 tipy pro rok 2024

Hledáte inspiraci k oblékání, e-shopy s oblečením nebo máte zkrátka ráda vše po ruce ve svém telefonu? Pak určitě oceníte jednu z aplikací na oblečení z Obchodu Play či Apple store, které dodají vašemu módnímu životu ten správný směr.

Plánovač oblečení

Jak z názvu vyplývá, Plánovač oblečení je aplikace, která vám umožní rozplánovat si svůj šatník. Nahrajete si zkrátka své oblečení do aplikace, poté kombinujete a skládáte outfity a aplikace vám následně doporučuje nové možné kombinace a navrhuje vámi vytvořené sady na základě počasí či událostí.

Vinted

Rádi nakupujete online, jste šetrní k přírodě a ještě chcete ušetřit? Tak to si zamilujete Vinted, aplikaci, kde kupujete oblečení z druhé ruky. Mimo to na Vintedu můžete také prodat své vlastní kousky, které už nenosíte.

LIKEtoKNOW.it

Už se vám někdy stalo, že jste projížděli instagram a naprosto jste zatoužili po topu z některé fotky? No jo, ale kde ho sehnat? Právě s tím vám pomůže aplikace LIKEtoKNOW.it, zkráceně LTK. Stačí lajknout příspěvek, kde se váš vytoužený kousek nachází a na email vám přijde odkaz, kde produkt zakoupit.

Polyvore

Potřebujete inspiraci? S tím vám pomůže Polyvore. Zde můžete vytvářet a sdílet módní koláže, nebo si prohlížet výtvory ostatních uživatelů. Tato aplikace vám snadno pomůže prozkoumávat a objevovat nové styly, či vyhledávat a nakupovat produkty.

Další aplikace, které stojí za vaši pozornost

  • Stylebook – sdílený virtuální šatník
  • Shopstyle – univerzální eshop
  • Cladwell – pomáhá sestavit outfity z vašeho oblečení
  • Stitch fix – vyhledává oblečení lichotící vaší postavě