Nezařazené

5 nejlepších věcí z dm pro únor 2024 podle zákaznic

5 nejlepších věcí z dm pro únor 2024 podle zákaznic

Vybrali jsme pro vás produkty značky Balea, které zákaznice na webu Dm drogerie hodnotí pěti hvězdičkami. Vyzkoušejte je i vy a uvidíte, že budete spokojené. Mezi vybranými produkty je pleťová maska, sprchový gel, krém na nohy, bylinná koupel a gel na holení.

Balea Pleťová maska Milky Cocos

Balea pleťová maska Milky Cocos jemně voní po kokosu a je ideálním produktem pro vaši pokožku. Zanechá ji hydratovanou a sametově hebkou. Díky kokosovému mléku a kyselině hyaluronové zjemní maska první vrásky. Složení masky je veganské a bez mikroplastů.

Balea sprchový gel Magic Fairytale

Sprchový gel Magic Fairytale je vhodný pro citlivou a normální pleť. Jedná se o limitovanou edici, takže nakupujte rychle. Sprchový gel má doslova magickou vůni, krásně hydratuje pokožku a je vhodný pro každodenní sprchování. Je bez mikroplastů.

Balea krém na nohy s ureou

Balea krém na nohy obsahuje ureu a je určen pro velmi suchou pokožku na nohou. Hydratuje, pečuje a zmírňuje pocit pnutí. Působí i preventivně a chrání nohy před vysušením. Krém neobsahuje mikroplasty, ani rozpustné plně syntetické polymery.

Balea bylinná koupel Levandule

Tato jemně pěnivá bylinná koupel obsahuje levandulový olej, krásně voní a má zklidňující účinky. Pokud si dopřejete horkou vanu s levandulovým olejem, budete klidné a uvolněné. Receptura obsahuje 94 % složek přírodního původu. Složení je veganské a bez mikroplastů, pH je neutrální vůči pokožce.

Balea gel na holení Exotic Passion

Gel na holení Exotic Passion voní po mangu a marakuje a jeho svěží vůně vás na chvíli přenese do exotických destinací. Holení je s gelem hračka. Jemná krémová pěna umožní hladké oholení a pokožka zůstane jemná a hladká. Pozor, jedná se o limitovanou edici.