Krása a módaMódaNezařazené

Co nosit teď v únoru 2024: Poradíme dle posledních trendů

Co nosit teď v únoru 2024: Poradíme dle posledních trendů

Pokud jste si doposud nepořídily stylové zimní oblečení, klidně to udělejte teď. Dáme vám tipy na moderní a zároveň nadčasové kousky, které vynosíte nejen teď v únoru, ale i na konci roku 2024. Na závěr ještě připojíme seznam posledních módních trendů.

Vlněný kabát

Bez vlněného kabátu se neobejdete. Pokud chcete jít s posledními módními trendy, sáhněte po kabátu dlouhém a černém. Vybírejte spíše jednodušší kousky, letos letí minimalismus a čisté linie.

Kašmírový nebo vlněný svetr

Pořiďte si svetr z kvalitního materiálu, který vás opravdu zahřeje. Volte decentní barvy a výstřih do písmene V, který působí mladistvějším a modernějším dojmem. Pokud máte rádi roláky, můžete nosit i ty.

Svetrové šaty

Úpletové šaty sluší ženám bez rozdílu věku i postavy. Nutné však je, abyste vybraly model, který vám bude slušet. Štíhlým ženám sluší šaty kratší nebo oversized, plnoštíhlým dámám svědčí spíše volnější střihy. Starší ženy by měly volit úpletové šaty alespoň v délce po kolena.

Poslední módní trendy

  • Červená barva (Pořiďte si červené doplňky, červené punčochy a nebo červený kabát.)
  • Quiet luxury styl (Soustřeďte se na decentní a elegantní módu, kvalitně zpracované oblečení apod. In je také udržitelná móda.)
  • Nízký pas (Pokud máte štíhlou postavu, noste sukně a kalhoty s nízkým pasem. Obléknout můžete klidně i šaty, které mají snížený pas.)
  • Módní jsou i nejrůznější mašle a stuhy. Nosit se budou i puntíky, a to nejen v létě.
  • Velké kabelky (Mini kabelky se už dávno nenosí, letos jsou v módě tašky velké, do kterých se vám vejdou všechny poklady. Čím větší taška, tím lepší.)
  • Transparentní materiály (Průhledné látky se nosily vloni a nosit se budou i letos. V zimním obdobím je však vhodně kombinujte, ať neumrznete.)
  • Peplum (Do módy se vrací peplum, které podporuje ženské křivky.)