Horoskopy

3 nejlepší znamení v posteli: S kým si to rozhodně užijete?

3 nejlepší znamení v posteli: S kým si to rozhodně užijete?

Jak jistě všichni víme, znamení zvěrokruhu nelze jednoznačně klasifikovat, celkový výkon závisí na individuálních preferencích a chemií mezi partnery. Ale i tak vám přinášíme tři znamení, kteří jsou ďáblové v posteli.

Lev

Často se považují za jedno z nejlepších znamení v posteli. Jsou známí svou smyslností, vášní a sebevědomím, které jim umožňuje rozproudění sexuální energie. Lev rád přitahuje pozornost a miluje být ve středu dění, což se může přenést i do jeho intimního života. Rádi zkoušejí různé druhy doteků, líbaní a svádění. Se lvem nikdy neztratíte fantazii a nenechá vás se v posteli nudit.

Štíři

Vyzařují ze sebe velmi silnou sexuální energii, která je vede k extrémně hlubokému spojení se svým partnerem. Jsou velice odvážní a ochotni zkoumat temné stránky sexuality. Vnímají potřeby svého partnera, tak se snaží udělat maximum pro dosažení vzájemného uspokojení. Celkově přináší do postele vzrušení a nové sexuální rozměry, které rozohní každého, kdo se štírem vleze do postele.

Blíženec

Mají otevřenou mysl, jsou zvědaví a libují si v komunikaci. To vše přinese do sexuálního života dynamiku a nové podněty. Blíženci jsou nakloněni k intelektuálnímu přístupu k sexu a jsou schopni zapojit svou mentální energii do intimních prožitků. Rádi se zapojují do hlubších rozhovorů o sexuálních preferencích, fantaziích a experimentování s novými technikami. Jsou zvědaví a ochotni objevovat různé druhy sexuálních zážitků a nebojí se vyzkoušet nové věci.

Nejhorší znamení v sexuálním životě

  • Panna – jsou velice kritické vůči sobě i svému partnerovi, chybí jim spontaneita a uvolněnost v posteli
  • Kozoroh – obávají se experimentování a vyjadřování svých sexuálních fantazií
  • Ryby – mají tendenci být pasivní nebo se utápějí ve fantazii a snění, občas jim chybí iniciativa nebo jasné vyjádření svých přání

Shrnutí

Výše se zabýváme třemi nejlepšími znameními v posteli, ke kterými patří štír, lev a blíženec. Všechna znamení do postele přinášejí nádherné zážitky a nové sexuální metody o kterých nemáte ani tušení.