Horoskopy

Charisma podle horoskopu: TOP 6 nejcharismatičtějších znamení

Charisma podle horoskopu: TOP 6 nejcharismatičtějších znamení

Charizmatičtí lidé okouzlí každého, s kým se setkají. Těchto 6 znamení zvěrokruhu srší takovým charizmatem, že si vás okamžitě získají.

  • Beran
  • Lev
  • Střelec
  • Blíženec
  • Váhy
  • Vodnář

Beran (21. března až 20. dubna)

Jestli má někdo charisma, tak je to právě člověk, který byl narozen ve znamení berana. Jsou velmi zábavní, dobrodružní a spontánní. Čiší z nich taková energie, že si každého ve svém okolí získají. Pravidelně jsou iniciátory zábavy a lidé omámení jeho charismatem jej následují – jako ovečky.

Lev (23. července až 22. srpna)

Lev je králem všech večírků. Jelikož miluje obdiv, je si taky vědom, jak důležité je působení na ostatní. Mít charisma je lvova maximální přirozenost. Moc dobře ví, jak charismaticky působí na ostatní lichotky a pochvaly.

Střelec (23. listopadu až 21. prosince)

Silnou zbraní střelců je jejich sebevědomí. Ve společnosti jsou nejčastěji v podobě bavičů, kdy všechny baví svými vtipnými a veselými historkami ze všech dobrodružství, které zažil. Jsou velmi upovídání, ale charismatickým a příjemným způsobem.

Blíženci (22. května až 21. června)

Blíženci se velmi přizpůsobují svému okolí a podle toho v sobě probudí jedno z dvojčat, takže jsou přesně tím, kým je potřeba. Tímto si získají přízeň všech. Charisma pak spočívá v jejich komunikativnosti a zábavnosti.

Váhy (23. září až 23. října)

Váhy jsou neuvěřitelně přemýšlivé a nestále mají nějaké nové nápady. Váha vás vtáhne do svého světa plného nápadů, čímž si vás naprosto získá. Charisma váhy spočívá také v eleganci a harmonii, kterou na ostatní vyzařuje.

Vodnář (21. ledna až 20. února)

Vodnáři jsou na venek poměrně chladní. Jejich charisma však spočívá v tajemnu, které z nich vyzařuje. Dokáží vás okouzlit svou inteligencí, která je téměř unikátní. Díky svému charismatu mají nejčastěji povolání jako herci nebo muzikanti.