KrásaKrása a móda

Jak zhubnout břicho přes noc: 4 tipy na štíhlejší vzhled už za pár hodin

Jak zhubnout břicho přes noc: 4 tipy na štíhlejší vzhled už za pár hodin

Hubnutí je běh na dlouhou trať. To ví každý, kdo to už alespoň jednou na vlastní kůži vyzkoušel. A platí to zejména o tom správném a zdravém. Existuje, ale nějaký způsob, jak zhubnout břicho přes noc, byť by měl třeba jenom dočasný? Je možné ubrat několik centimetrů a působit štíhlejším dojmem?

Jak zhubnout břicho přes noc?

I přesto, že máte na bříšku nějaký ten tuk navíc, vizuální objem dělá nejen on. Zavodnění organismu, plný žaludek a střeva jsou v tomto případě o mnoho „větší hráči“. Ani ta nejštíhlejší žena nemůže vypadat jako modelka, když si večer před událostí dá velkou večeři plnou nekvalitních potravin. Naopak vy můžete vypadat skvěle, pokud začnete včas.

Dostatek ovoce a zeleniny

Den před akcí věnujte patřičnou pozornost svému stravování. Dopřejte si pořádné porce zeleniny. Ta nejen, že je nízkoenergetická, ale zároveň obsahuje hodně vody a vlákniny. Vláknina ve vaší stravě způsobí řádné pročištění střev, což opět napomůže štíhlejšímu vzhledu vašeho břicha. Večer je pak dobré zařadit jídlo bohaté na bílkoviny nebo večeři zrušit plně.

Vyhněte se soli

Dalším způsobem, jak zhubnout břicho přes noc je vyvarovat se předchozí den příjmu soli. Sůl má totiž tendenci zadržovat vodu v těle, kvůli čemuž tělo vypadá nafouknutě.

Sportem ku zdraví a kráse

Večer si zacvičte. Můžete zařadit buďto kardio ve formě běhu nebo ještě lépe silový trénink. Za tímto účelem nemusíte hned navštěvovat fitness centrum, ale spoustu skvělých lekcí najdete i na YouTube.

Zabalte se

Hubnutí na konkrétních partiích, konkrétně na břiše, také můžete podpořit buďto speciální masáží nebo zábalem. Jak na něj? Jednoduše. Namažte břicho kokosovým olejem a následně jej omotejte potravinářskou fólií. Tím docílíte žádoucího sauna efektu, který způsobí zmenšení vašeho pasu o několik centimetrů.