Krása

Zvětšení rtů doma: 6 tipů, které zvládnete svépomocí

Zvětšení rtů doma: 6 tipů, které zvládnete svépomocí

Plné a velké rty jsou symbolem krásy dnešní moderní ženy a sociální sítě nemůžete v podstatě otevřít, aby se na vás neusmívaly krásky s přifouknutými rty. Zatímco většina z nich má rty naplněné kyselinou, vězte, že existují méně invazivní a levnější možnosti, jak můžete vaše rty zvětšit.

  • peeling rtů
  • hydratujte zvenku i zevnitř
  • při líčení lehce přetáhněte linii rtů
  • lesk na rty ve středu rtů
  • lesk na rty s mentolem
  • přidejte konturovací odstín pod spodní ret

Proveďte peeling

Než vyzkoušíte jakékoli jiné způsoby zvětšení rtů, nejprve si udělejte peeling rtů. Šupinaté rty odrážejí méně světla, což znamená, že suché rty vypadají menší, než ve skutečnosti jsou. 

Hydratujte zvenku i zevnitř

Všimli jste si někdy, že když přes den méně pijete, jsou vaše rty na konci dne menší? Je to způsobeno dehydratací, proto doporučujeme dostatečné pití vody a použití balzámu na rty s obsahem kyseliny hyaluronové a glycerinu, které rty hydratují a vyživí zvenku – jedině tak budou vypadat větší.

Přetáhněte linii rtů

Trik je v nanesení korektoru před nanesením rtěnky, aby se rozmazala přirozená linie mezi rty a obličejem. Naneste korektor na rty a poté pomocí tužky na rty nakreslete linii rtů lehce mimo vaši přirozenou linii rtů. Pak už jen dokreslete rtěnkou.

Zvýrazněte rty leskem ve středu rtů

Svůj oblíbený čirý lesk na rty nebo si lesk v odstínu, který odpovídá barvě vaší rtěnky, naneste na střed horního i dolního rtu. Od lesku se bude odrážet světlo a rty budou vypadat plnější.

Zvětšující lesk na rty s mentolem

Další možností je zvětší rtů za pomocí produktů, ve kterých je obsažen kapsaicin, máta peprná nebo mentol. Nejvyužívanější je lesk na rty s obsahem mentolu, po jehož nanesení vás budou rty lehce pálit.

Přidejte konturovací odstín pod spodní ret

Poté, co nanesete všechny produkty na rty, malým štětečkem naneste tmavý konturovací stín pod spodní ret.