Horoskopy

Znamení, která spolu nevyjdou: těchto 6 dvojic se nesnese

Znamení, která spolu nevyjdou: těchto 6 dvojic se nesnese

Občas se stane, že si s některým jedincem příliš nerozumíte. Důvodem vašich neshod může být skutečnost, že jste jedinci, které se podle znamení zvěrokruhu nesnesou. Která znamení zvěrokruhu nesnesou?

  • beran a býk
  • blíženci a panna
  • rak a beran
  • váhy a štír
  • ryby a lev

beran a býk

Tito jedinci budou mít velké spory právě kvůli jejich tvrdohlavosti. Ani jeden nejsou schopni kompromisu a bez špetky empatie. Navíc by oba to, že musí ustoupit tomu druhému, považují za osobní prohru.

blíženci a panna

Zatímco jedinci narození ve znamení panny jsou velmi organizované a se sklony k perfekcionismu, blíženci mají rádi, když mohou být spontánní a nespoutaní jakýmikoliv pravidly. Panny takové jednání odsuzují a jsou až přecitlivělé. Blížencům je to jedno. Takový vztah nikdy nemůže dopadnou zkrátka dobře.

rak a beran

Jedinci narození ve znamení berana jsou příliš přímí na to, aby to mohl citlivý rak ustát. Beran se domnívá, že rak je příliš přecitlivělý, zatímco rak si myslí, že beran je příliš zlý a panovačný. Rak od berana nikdy nedostane takovou empatii, kterou by potřeboval a beran bude v takovém vztahu akorát otrávený.

váhy a štír

Zatímco váhy se snaží vyhnout konfliktu za každou cenu, štíři si užívají jakékoliv konfrontace. Navíc štíři na váhy příliš tlačí, aby se rozhodli, což váhy naprosto děsí. Štíry dokáže rozzuřit, že váhy se jim nevěnují tak, jak by chtěli.

ryby a lev

tito dve jedinci jsou skutečně jako oheň a voda. Nemůže to nikdy fungovat. Ryby upřednostňují mírnější a klidný život, ale lvi taková představa doslova děsí. Jak je známo, lvi se potřebují neustále někde naparovat a chtějí být v centru dění.