Horoskopy

4 znamení, která v únoru mohou přibrat na váze: nejste mezi nimi?

4 znamení, která v únoru mohou přibrat na váze: nejste mezi nimi?

Někteří lidé přibývají na váze rychleji, než jiní. Může to způsobovat genetika, nekontrolovatelné přejídání, psychické a fyzické zdravotní problémy, ale také to může být ovlivněno znamením zvěrokruhu, ve kterém se daný člověk narodil. Máme pro vás přehled znamení, která v únoru mohou přibrat na váze. Najdete mezi nimi to vaše?

1. Beran

Berani jsou známí pro svou odhodlanost něčeho dosáhnout a pro své ego, které, pokud se jim nedaří, může být snadno pošramoceno. V případě, že beranům nejdou věci tak, jak si představovali, a úspěch je v nedohlednu, mohou mít tendenci svou frustraci zajídat. Stejně tak se k přejídání uchylují v případě, kdy jim někdo ublíží a raní jejich city. Jídlo jim jednoduše pomáhá zvládnout své emoce. 

2. Býk

Býci se řadí k lidem, kteří milují život a rádi si užívají všeho, co jim může nabídnout, a to včetně dobrého jídla. Navíc mají býci rádi pohodlí a s pohybem mohou být trochu na štíru. Jejich negativní stránkou je, že se neumí příliš vyrovnat s kritikou. Řeknete-li býkům, že přibrali a měli by zhubnout, budou na truc jíst o to víc a ve výsledku ještě víc přiberou. Jídlo je pro ně útěchou a uvolněním.

Smějící se dívka, která jí.

3. Rak

Raci jsou velmi citlivé osoby, které mohou svůj žal, smutek, neopětované city nebo jiné emocionální problémy řešit jídlem. V jídle nachází rak oporu a uvolnění. Je pro něj bezpečnou oázou, která mu aspoň na chvíli dodá příjemný pocit. Přejídáním si raci hojí své rány a cítí okamžité uspokojení. Tento způsob života však často vede k přibývání na váze a následným fyzickým problémům. 

4. Lev

Také lvi patří mezi znamení, která v únoru mohou přibrat na váze. Jedná se o rozené hostitele, kteří mají rádi společnost a svým hostům často nabízí chutná jídla. Tato vlastnost je sice pozitivní, může ale vést k nadměrnému přejídání. Proto, pokud jste se narodila ve znamení lva, zvažte, zda nenecháte většinu pohoštění raději svým hostům.

Žena, která jí pizzu.

Znamení, která v únoru mohou přibrat na váze, by se nad sebou měla zamyslet. Složité životní situace lze řešit jinak než přejídáním se a zaděláváním si na zdravotní potíže. Raději si dopřejte trochu chutného a zdravého jídla a stres jednoduše vyběhejte.