Horoskopy

Zlomyslná znamení: 4, které se z cizího neštěstí upřímně radují

Zlomyslná znamení: 4, které se z cizího neštěstí upřímně radují

Astrologie poskytuje zajímavý pohled na osobnostní rysy a sklony k chování lidí, narozených v různých znameních zvěrokruhu. Zajímá vás, která zlomyslná znamení se umí opravdu radovat z toho, když uděláte chybu?

Zlomyslná znamení

  • Býk
  • Rak
  • Štír
  • Blíženci

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci vyžadují ve svém životě dostatek prostoru, a když se cítí zrazeni nebo omezováni, mohou rozpoutat metaforické peklo na těch, kteří podle nich překračují jejich hranice. Hromadí v sobě všechny křivdy a používají je jako zbraň proti těm, o nichž mají pocit, že jim ublížili.

Jejich zlovolnost se může projevit jako forma odplaty nebo jako ochranné opatření proti vnímané zradě. Pokud k tomu dojde, začnou se cizím neštěstím i neskrývaně bavit.

Rak (21. června – 22. července)

Raci si zuřivě střeží své emocionální hranice a jakékoli (byť třeba i smyšlené) ohrožení jejich komfortní zóny může vést k obranné a nepřátelské reakci. A právě v takových chvílích se stávají opravdu zlovolnými nebo zlomyslnými.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři si nárokují místo v tomto žebříčku kvůli svým zlovolným sklonům, které často souvisejí s jejich mstivou povahou. Pokud je někdo zklame nebo jim ublíží, klidně budou osnovat plány na pomstu i několik let, aby si pojistili, že jejich odplata bude pečlivě provedena. Mohou se také stavět do role obětí a využívat všech prostředků, které mají k dispozici. A dokážou se také uchýlit ke strategickému plánování a manipulaci a zlomyslnost u nich v takovém případě bývá už jen onou pomyslnou třešničkou na dortu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci bývají největšími posměváčky vůbec. Jejich zlomyslnost může vyplout na povrch prostřednictvím různých negativních komentářů, jejichž cílem je zesměšnit ostatní a pobavit přihlížející.

Toto zlovolné chování může pramenit z jejich dvojakosti – výrazného kontrastu mezi jejich přátelskou a poutavou osobností a kritičtější, cyničtější stránkou. Blíženci se mohou občas uchýlit ke slovním výpadům nebo uštěpačným poznámkám a používat svůj ostrovtip jako nástroj k podkopávání druhých kvůli zábavě nebo k prosazení dominance v rozhovoru.