Horoskopy

Zbabělá znamení zvěrokruhu: 3 největší strašpytlové vůbec

Zbabělá znamení zvěrokruhu: 3 největší strašpytlové vůbec

Astrologie zajímá lidstvo už dlouho. Nabízí vhled do osobnostních rysů, chování a sklonů, které se přisuzují různým znamením zvěrokruhu. Ačkoli má každé znamení své jedinečné vlastnosti, některá znamení zvěrokruhu mají v určitých situacích tendenci projevovat chování spojené se zbabělostí nebo vyhýbavostí. Znáte všechna zbabělá znamení zvěrokruhu, která se svým problémům a strachům jednoduše neumí postavit čelem?

Zbabělá znamení zvěrokruhu

  • Ryby
  • Panna
  • Váhy

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení Ryb bývají velmi citliví, což se někdy projevuje jako zbabělé chování. Místo aby se přihlásili ke své odpovědnosti, přisuzují výsledky pouhé náhodě nebo osudu. V obavách z možného zranění nebo zklamání se mohou vyhýbat riskování, a to zejména ve vztazích.

Mohou také vynikat v tom, že se vyhýbají úkolům nebo závazkům, do kterých se jim nechce. Někdy se toto vyhýbavé chování může vystupňovat až do té míry, že se na celé dny izolují, aby se vyhnuli náročným situacím. Není divu, že o nich okolí často tvrdí, že jsou strašpytlové.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny nemají rády, když jim někdo řekne, že něco neví nebo že udělali chybu. Proto se Panny často takovým situacím jednoduše vyhýbají. Vypadají potom, že mají strach ze zkoušek nebo různých testů. Ale problém jim může dělat třeba i firemní školení.

Jejich vyhýbavost pramení z neochoty konfrontovat se se svými omezeními nebo nedostatečnými znalostmi. Tato taktika může vést k tomu, že se záměrně vyhýbají situacím, ve kterých by nemusely působit tak inteligentně nebo informovaně, jak by si přály.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají vrozený odpor ke konfrontaci. Když udělají chybu, často se uchylují k slzám, výmluvám nebo dramatickým gestům, aby odvrátili pozornost. Chápou sice, že je třeba převzít odpovědnost za své činy, ale často se tomu vyhýbají ze strachu, že budou čelit kritice nebo že naštvou ostatní.

V důsledku toho se mohou uchýlit k různým úhybným taktikám a před svým okolím dokonce leckdy předstírají strach (ovšem málokdy ho skutečně cítí).