Horoskopy

Neustále hlučná znamení: 4, která prostě potřebují pozornost

Neustále hlučná znamení: 4, která prostě potřebují pozornost

V rozmanité oblasti astrologie má každé znamení zvěrokruhu odlišné vlastnosti, motivace a sklony. Některá znamení tak například trvale tíhnou k vyhledávání pozornosti, uznání nebo obdivu. Není divu, že jde o neustále hlučná znamení, která ve společnosti jednoduše nepřehlédnete.

Neustále hlučná znamení

  • Beran
  • Blíženci
  • Štír
  • Střelec

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou známí svým podnikavým duchem a neúnavnou snahou zvítězit v jakékoli soutěži nebo závodě. Vyžívají se v potlesku a obdivu ostatních. I když jsou si vědomi svých úspěchů, Berani touží po neustálé chvále a uznání – a pokud ho nedostanou, dokážou být pěkně hluční.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci nesnášejí samotu a samostatná práce je pro ně náročná. Toto znamení proto často cítí potřebu zapojovat se do rozhovorů nebo žádat o radu, touží po pozornosti a přítomnosti druhých lidí v okolí. Útěchu Blíženci nacházejí ve společenských interakcích a společných zážitcích – a dokážou si je patřičně užít. Není tedy divu, že je okolí mnohdy považuje za opravdu hlučné.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři mají vrozené charisma, které k nim přirozeně přitahuje pozornost – a jde o tak intenzivní prožitek, že si na něj brzy zvyknou a vyžadují ho. Jejich potřeba pozornosti je tak nechtěným důsledkem jejich vrozených vlastností. Štíři přirozeně přitahují pozornost díky svému doslova magnetickému půvabu a pokud se jim zdá, že si jich nevšímáte, dokážou se pěkně nahlas ozvat.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou přirození umělci, kteří pro své blízké neustále hrají divadlo. Nejlepší formou pozornosti pro toto znamení je, když je lidé považují za zajímavé, okouzlující a vtipné. Jsou to typičtí baviči a komici, kteří se vyžívají v tom, že ostatní rozesmějí. Střelci prostě potřebují tento typ vděčné reakce publika, aby se cítili sebevědomě. A že jsou přitom hluční? To obvykle vůbec nikomu nevadí.