Horoskopy

Zásadoví lidé podle znamení zvěrokruhu: tito 3 necouvnou ani o píď!

Zásadoví lidé podle znamení zvěrokruhu: tito 3 necouvnou ani o píď!

Zásadovost je vnímána jako veskrze pozitivní vlastnost. Mít vlastní názory, kterých se držíme, a vybudovaný svůj systém stabilních hodnot, je neocenitelné. Vždy však záleží na kvalitě našich zásad. I lidé, kteří páchají zločiny, tak totiž mohou činit podle vlastního pokrouceného žebříčku hodnot.

Zásadovost proto musíme vnímat dvojsečně. Podobně jako oheň či voda je nám totiž dobrým sluhou ale zlým pánem. Která znamení zvěrokruhu neuhnou ze svých zásad ani o píď a kterým je tato vlastnost spíš k neprospěchu si povíme v dnešním článku. Jací jsou ti nejvíc zásadoví lidé podle znamení zvěrokruhu?

Býk (20. dubna – 20. května)

Ti, kteří přijdou na svět ve znamení Býka, jsou nejvíc zásadoví lidé podle znamení zvěrokruhu. Vynikají svou stabilitou a neměnností názorů. Milují luxus a rádi se obklopují hezkými věcmi. Práce se neštítí a v každém okamžiku svého života se řídí silným vnitřním morálním kodexem, který jim mohou ostatní jen závidět. Jejich zásadovost jim obvykle spíš prospívá, než škodí. Čas od času se však právě kvůli ní mohou dostat do komplikovaných situací.

Štír (října do 22. listopadu)

Za každé okolnosti vášniví Štíři potřebují ke svému životu intenzivní emoce. Pokud milují, tak z celého srdce. A totéž platí i u nenávisti. Pokud se jim budete snažit lhát, poznají to, a navždy v jejich očích ztratíte důvěryhodnost. Pokud si tedy se Štírem chcete udržet dobré vztahy, musíte s ním jednat narovinu.

Kozoroh (prosince do 20. ledna)

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi pracovití. Cizí jim nejsou vysoko mířené ambice, odpovědnost a přísná disciplína. Nároky, které na sebe kladou, očekávají i od ostatních. Pokud si vytyčí nějakou cestu, jen těžko z ní sejdou. Bohužel ne vždy jim tato dráha po čase přináší to, co očekávali, a přestože by změna byla možná lepší volbou, vytrvají. Jejich obrovská zásadovost jim zkrátka nedovolí povolit.