Horoskopy

Jaké zvíře k vám patří podle znamení: 12 domácích mazlíčků

Jaké zvíře k vám patří podle znamení: 12 domácích mazlíčků

Zatoužili jste po domácím mazlíčkovi, ale nemáte představu, jakého byste si měli pořídit? Možná vám mohou poradit hvězdy. Podle svého znamení zvěrokruhu máte předpoklad spřátelit se nejvíce s některými zvířátky více než s jinými. Které se hodí k právě k tomu vašemu?

Beran

Jedinci narození ve znamení berana ocení vždy společníka s pořádnou energií, kterou spolem budou moci vybít. Nejvhodnějším mazlíčkem pro berana je tak pes. Na rase však záleží – njelpší bude německý ovčák, border kolie nebo labrador.

Býk

Býci jsou lenošní, takže k sobě uvítají parťáka, se kterým budou moci lenošit společně. Jednoznačným favoritem na mazlíčka je tak kočka, která celé dny prospí po boku svého pána.

Blíženci

K věčně upovídaným blížencům se nejlépe hodí papoušci, kteří mají schopnost naučit se mluvit. Sice spolu asi nepovedou rozhovor na úrovni, ale blíženec se s papouškem skutečně zabaví.

Rak

Rakům prospěje citlivé zvířátko. Takovým může mít například tichý králík, kterého bude vnímat jako člena rodiny.

Lev

Jedincům narozeným ve znamením lva budou perfektními společníky kočky. Lvi sami rádi lenoší, ale zároveň dokáží být také velmi aktivní tvorové.

Panna

Pannám moc zvířátka nevyhovují, protože dělají nepořádek. Pokud by se přesto rozmýšlely o mazlíčkovi, tou pravou volbou bude křeček, který zabere jen málo místa.

Váhy

Váhy jsou romantické duše a není snad nic romantičtější než holubi nebo hrdličky. Zamilovaný pár hrdliček bude potěšením sledovat.

Štír

Štíři, kteří jsou sami osobě tajemní a neradi projevují emoce ocení tvora obdobné povahy. Mezi takové patří nejrůznější plazi, hmyz nebo pavouci.

Střelec

Tito jedinci ocení společníka na své dobrodružství. Málo který mazlíček toho snese tolik, co pes husky nebo jack russell teriér.

Kozoroh

Kozorozi jsou časově vytížení, a tak mohou mít za mazlíčka jen nenáročné zvíře jako je například morče.

Vodnář

Snad byste si nemysleli, že by měl vodnář obvyklého mazlíčka. Vždy jde proti proudu a tak se k němu do domácnosti hodí miniaturní vepřík.

Ryby

Ryby si nejlépe rozumí s jinými jedinci narozenými ve znamení ryb. Akvárium s vlastními rybičkami může být pro ryby velmi inspirativní.